Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2023, 10:48
Mem bardzo fajny, ale na przestrzeni ostatnich trzech lat widziałem go jakieś 15 razy więc muszę dać strzałkę w dół
Odpisz
10 lutego 2023, 23:24
Tak naprawdę półpłynne żółtko wychodzi przy 6 minutach dopiero.
Odpisz
10 lutego 2023, 18:43
ja zawsze wrzucam do garnka i odpalam na 20 min, nie chce mi się siedzieć w kuchni i pilnować czy woda się zagotowała już, a po 20 min zawsze dobre wychodzą
Odpisz
8 lutego 2023, 18:36
4 minuty smakują najlepiej.
Odpisz
10 lutego 2023, 17:02
@TrueStoryGuy: najlepsze są takie półpłynne które nie są suche jak na twardo ale też się nie rozlewają jak na miękko
Odpisz
10 lutego 2023, 17:44
@TrueStoryGuy: najlepsze są te 8 min
Odpisz
8 lutego 2023, 18:35
Ja lubię robić sadzone tak by żółtko było takie jak na trzecim jajku.
Nie wiem czemu ale sadzone to jedyna forma jajek jaką zjem, na twardo bądź omletu nie tknę.
Odpisz