Jadę Mercedesem i mam prywatnego szofera
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Lekko nie będzie
No to posłuchane
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2023, 20:05
i ten zapach oszczanych foteli rzeczywiście luksus
Odpisz
16 lutego 2023, 16:39
@yebemeedoopa: ja niemająca węchu:
Odpisz
16 lutego 2023, 17:09
@YFYDB: anosmia to dosłownie najlżejsza forma utraty jednego ze zmysłów crazy shit
Odpisz
11 lutego 2023, 18:26
Citaro najlepszym z mercedesów
Odpisz
11 lutego 2023, 19:42
@bnkam7: ja tam najbardziej lubię Mercedes-Benz Citaro 0530 LE MÜ II z numerami 332 i 333 z MZK z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju
Odpisz
11 lutego 2023, 19:10
Wartość wozu nawet podobna
Odpisz
11 lutego 2023, 17:22
To zależy jaki autobus i jakie siedzenie.
Odpisz
10 lutego 2023, 07:54
Może i fajnie jest mieć dużo miejsca tylko dla siebie, ale autobusy nadal są cholernie niewygodne
Odpisz