Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WiemKimJestes

30 maja 2014, 21:41

Robimy zdjęcie co 3.5 h?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar WiemKimJestes

3 czerwca 2014, 14:49

@malaho2000: Ja robię około co pół roku :)

Avatar Jestem_fajny

20 września 2023, 09:18

@WiemKimJestes: Ja robię co kilka dni

Avatar losowy_

7 lutego 2023, 18:55

Pozdrawiam z 2023

Avatar Jestem_fajny

20 września 2023, 09:17

@losowy_: Przyłączam się do pozdrowień

Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 stycznia 2021, 10:33

Pozdrawiamy z 2021

Avatar DRAGON_POLSKA

18 sierpnia 2021, 09:33

pozdrawiam

Avatar Kiilano

3 stycznia 2022, 17:43

@DRAGON_POLSKA: pozdrawiam z 2022

Avatar Grzechoooo

6 lutego 2018, 15:30

Ave Lenovo

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2020, 18:19

@Grzechoooo: ave!

Avatar bateran

23 kwietnia 2020, 20:01

Ave

Avatar Rafixior

20 października 2020, 10:58

@bateran: AVE

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 19:10

nie wiedziałem że płaci się za przechowywanie danych na dysku twardym zawsze myślałem że płaci się za kupno dysku lub przechowywanie danych na dysku internetowym

Avatar Vheraun

2 czerwca 2014, 19:11

O rany! A mi się wydawało że to ja mam problem z natłokiem danych na dysku...

Avatar Kurosh

30 maja 2014, 22:43

Według moich danych ludzki mózg ma około 1000 TB

Avatar Mati129

2 czerwca 2014, 18:35

@Kurosh: A mój ma ok. 1000029310 TB

Avatar igor444

30 maja 2014, 16:58

Tyle filmów do wgrania w mojej głowie?

Avatar bylejakbylegdzie

30 maja 2014, 19:27

@igor444: i gier

Avatar kubakk12

30 maja 2014, 20:38

@igor444: Żeby ci ledwie starczyło na nagranie czasu czekania na HL3

Avatar zx2001

2 czerwca 2014, 18:32

@igor444: to sobie komputer podłącz i zgraj

Avatar elementiro

2 czerwca 2014, 17:27

Wszystko pięknie tyle, że pamięci ludzkiej nie wolno mierzyć w bajtach, tylko mnemonach. A to z racji, że zasady działania, transkrypcji danych i ich formy są zupełnie inne. Ale i tak raczej nie da się określić tej pojemności ogólnie. Każdą osobę należy rozpatrywać indywidualnie.

Avatar zx2001

2 czerwca 2014, 18:30

@elementiro: zgadzam się

Avatar PolandWolf

30 maja 2014, 17:33

Mój mózg nie pojmuje.

Avatar Quuash

2 czerwca 2014, 17:08

@PolandWolf: Jak to? Przecież masz 10 Tb pojemności!

Avatar PolandWolf

2 czerwca 2014, 17:10

@Quuash: Jestem tępym stworzeniem. Mój mózg jest po części wyżarty przez niewiedzę.

Avatar Quuash

Edytowano - 2 czerwca 2014, 17:28

@PolandWolf: To jakiś wirus, tak? To znaczy że ja też go mam ;_;

Avatar PolandWolf

2 czerwca 2014, 17:29

@Quuash: Nie, po prostu jestem debilem.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 17:43

Głowna please.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Były nóżki, nie ma nóżek

Pilne

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka