Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2019, 17:33
P O T Ę Ż N A
M R Ó W K A
Odpisz
18 maja 2023, 20:20
@Jadczukov: P
Odpisz
18 kwietnia 2024, 06:53
@Ignisus: O
Odpisz
18 kwietnia 2024, 07:05
@Ameron: T
Odpisz
18 kwietnia 2024, 07:24
@Ignisus: Ę
Odpisz
18 kwietnia 2024, 07:39
@Ameron: Ż
Odpisz
19 kwietnia 2024, 06:08
@Ignisus: N
Odpisz
19 kwietnia 2024, 11:25
@Ameron: A
Odpisz
19 kwietnia 2024, 11:44
@Ignisus: * spacja*
Odpisz
19 kwietnia 2024, 17:17
@Ameron: M
Odpisz
19 kwietnia 2024, 17:42
@Ignisus: R
Odpisz
19 kwietnia 2024, 17:52
@Ameron: Ó
Odpisz
19 kwietnia 2024, 17:54
@Ignisus: W
Odpisz
19 kwietnia 2024, 18:09
@Ameron: K
Odpisz
19 kwietnia 2024, 18:09
@Ignisus: A
Odpisz
19 kwietnia 2024, 18:12
@Ameron: udało się
5 lat po terminie ale udało się
Odpisz
19 kwietnia 2024, 18:13
@Ignisus: Nigdy nie jest za późno na współpracę!
Zostawiam zielone z wyrazami szacunku.
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2021, 13:29
Hans, dawaj miotacz ognia
Odpisz
24 lipca 2018, 09:22
No który cię przypalał lupą?
Odpisz
25 maja 2018, 07:54
To chyba królowa, najprawdopodobniej gmachówek.
Odpisz
26 czerwca 2017, 07:56
Trzeba to gówno wytępić! Ma kto pożyczyć patelnię?
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:57
I mamy problem.. zgaduje że to quowno z Chernobyla XD więc wiincej ich przyjdzie wincej trzeba wezwać samoloty z napalmem :_:
Odpisz
6 czerwca 2014, 08:31
Made in Czarnobyl.
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:01
mrówka po sterydach XD
Odpisz
3 czerwca 2014, 16:59
K... ja widzialem troche mniejsza od tej ale to jest masakea!
Odpisz
3 czerwca 2014, 16:59
AUSTRALIA
Odpisz
3 czerwca 2014, 06:04
Tego nie idzie rozdeptać, bo złapie za buta i przewróci napastnika :P
Odpisz
3 czerwca 2014, 00:08
sterydy :D
Odpisz
2 czerwca 2014, 22:22
Eee...chyba ktos zamiast powiększyć mrówke, zmieszał ja z pająkiem w photoshopie :- )
Odpisz
2 czerwca 2014, 22:19
BRASIL
Odpisz
2 czerwca 2014, 21:10
Nie żeby co, ale ta mrówka ma trochę sztuczny odwłok i głowę. (Mogę się mylić).
Odpisz
2 czerwca 2014, 21:24
@Bellsprout: A co jeśli to taki megazord mrówek i bije się właśnie z większą wersją potwora ?
Odpisz
2 czerwca 2014, 21:30
@Bellsprout: Dokładnie to masz racje. Taka mrówka nie istnieje..
Największa mrówka na świecie to Paraponera Clavata, mrówka pocisk.
Zobacz sobie jej wielkość. Ciekawostka:Ból porównywalny jest do rany postrzałowej i utrzymuje się on przez 24 godziny.
Odpisz
2 czerwca 2014, 21:46
@RachhetPL: Poczytałem trochę o tej mrówce ma rozmiary od 18 do 25mm w porównaniu do mówek co żyją u nas w Polsce to jest ogromna. A ta ze zdjęcia powyżej ma jakieś 10cm długości lub nawet więcej
Odpisz
2 czerwca 2014, 21:47
@Bilolus1: Go Go power-mrówka.
Odpisz