Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2023, 00:24
Racja, zważywszy na to, że mimo zamknięcia się sklepu jakieś trzy lata temu, nadal w okiennicy (na dodatek od strony mojego podwórka) stoi taki banner. Jak nie zapomnę to zdjęcie wrzucę
Odpisz
28 lutego 2023, 09:26
@inv3rixon: wrzucaj
Odpisz
1 marca 2023, 14:59
@inv3rixon: wrzucaj
Odpisz
5 marca 2023, 00:06
@inv3rixon: zapomniałem 💀
Odpisz
4 kwietnia 2023, 19:41
@inv3rixon: Wrzucaj
Odpisz
12 czerwca 2023, 11:45
@inv3rixon: wrzucaj
Odpisz
16 listopada 2023, 14:01
@inv3rixon: wrzucaj
Odpisz
3 marca 2023, 11:36
Biorę wszystkie
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2023, 18:48
Dzisiaj byłaby strefa 2 złotych
Odpisz
24 lutego 2023, 21:38
@Dyzer: 3
Odpisz
24 lutego 2023, 22:42
4
Odpisz
24 lutego 2023, 22:46
Odpisz
25 lutego 2023, 00:14
5
Odpisz
26 lutego 2023, 08:36
6
Odpisz
26 lutego 2023, 10:38
@Jestem_fajny: 7
Odpisz
2 marca 2023, 03:27
10
Odpisz
2 marca 2023, 07:29
@benben7: 12
Odpisz
2 marca 2023, 07:30
@Jestem_fajny: 15
Odpisz
2 marca 2023, 07:33
20
Odpisz
2 marca 2023, 07:34
@Jestem_fajny: 30
Odpisz
2 marca 2023, 07:35
50
Odpisz
2 marca 2023, 07:35
@Jestem_fajny: 90
Odpisz
2 marca 2023, 07:36
125
Odpisz
2 marca 2023, 07:36
@Jestem_fajny: 150
Odpisz
2 marca 2023, 07:37
185
Odpisz
2 marca 2023, 07:37
@Jestem_fajny: 215
Odpisz
2 marca 2023, 07:38
240
Odpisz
2 marca 2023, 07:38
@Jestem_fajny: 270
Odpisz
2 marca 2023, 07:38
319
Odpisz
2 marca 2023, 07:38
@Jestem_fajny: 10000000
Odpisz
2 marca 2023, 07:39
10000000000000000000
Odpisz
2 marca 2023, 07:39
@Jestem_fajny: wygrałeś.
Odpisz
2 marca 2023, 07:39
ok
Odpisz
26 lutego 2023, 08:35
Sklep w Obrębie ma 2 plakaty z tego okresu.
Odpisz
25 lutego 2023, 23:43
tęsknię, chociaż w mojej okolicy czasami wciąż są takie reklamy
Odpisz
25 lutego 2023, 15:28
Nostalgia
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2023, 10:53
O jacie, pamiętam że w pewnym sklepie w mojej okolicy były takie.
Wspomnienia. (te plakaty z cenami).
Odpisz
25 lutego 2023, 06:41
Brzmi na fajną okazje
Odpisz
25 lutego 2023, 00:39
2012? Może trochę tak, ale bardziej 2007/2010
Odpisz
24 lutego 2023, 23:03
Dobra w 5 h na głównę weszło i ma 169 wgóręglosów
Admin chyba serio bawi się botami
Odpisz
24 lutego 2023, 22:47
Kutła Z 5 zł mogłeś gupić pienc loduw a teraz za 5 zł kupisz 3 krople wody
Odpisz
24 lutego 2023, 22:21
Zawsze najbardziej libiłam Asy
Odpisz
24 lutego 2023, 22:15
Ale heca, Grand za 2,20
Odpisz
24 lutego 2023, 21:23
Doda doda kup mi loda
Odpisz
24 lutego 2023, 18:52
I połowy z tych lodów nie było w sklepie
Odpisz
24 lutego 2023, 21:16
@FajnyCzuek: Właśnie chciałam napisać, że w lodówce parę big milków i lodów Koral xD
Odpisz