Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mnich1

2 czerwca 2014, 20:13

Nawet na obcasach prawie żadna mnie nie przewyższa więc muszę kucać do cycków :|

Avatar POLSKAisTHEbest

2 czerwca 2014, 20:15

@Mnich1: W kosza możesz grać ale twój wzrost odbiera ci inne przyjemności :]

Avatar robogirl

2 czerwca 2014, 20:47

@POLSKAisTHEbest: Na bramie jeszcze może stać.

Avatar Mnich1

2 czerwca 2014, 21:04

@POLSKAisTHEbest: Wiesz jak to jest, możesz mieć predyspozycje ale jak jestem leniem to nici z tego :3

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2014, 22:52

@Mnich1: Przynajmniej nie zaliczasz się do tych, po których zdarza mi się podeptać :[. Nie jestem jakoś specjalnie wysoka, ale gdy ubiorę 5cm obcasy czuję się jak wieżowiec :[, w przeciwieństwie do kobiet u mężczyzn wzrost się ceni xD.

Avatar Bodex

Edytowano - 3 czerwca 2014, 00:30

@Mnich1: to ile ty masz? PS: wzrost nie jest taki istotny :)

Avatar
kola4

2 listopada 2020, 11:04

@Mnich1: ile masz wzrostu?

Avatar maroko11

3 czerwca 2014, 15:50

A ja jestem w ch*j niski (149 cm.) i chodzę do 1. Gimby - Dlatego nie ma prawie niskich dziewczyn...

Avatar adrian221330

3 czerwca 2014, 20:38

@maroko11: Ja chodzę do 6 klasy i mam 178:D

Avatar kubek2007

10 lutego 2016, 17:32

@maroko11: ja chodzę do podstawówki i mam 148 i no taa

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2014, 16:54

c:

Avatar mistrz2plan

3 czerwca 2014, 14:50

to smutne, kiedy masz więcej niż 190cm wzrostu i wszystkie kobiet są małe T^T

Avatar bylejakbylegdzie

2 czerwca 2014, 20:14

spodziewałem się czegoś innego

Avatar Vader0PL

2 czerwca 2014, 19:04

Dwie rzeczy:
-wykorzystywanie kobiet
-kto pomyślał o czymś innym niż o rumaku ?

Avatar jezuz13

2 czerwca 2014, 19:07

@Vader0PL: Zaraz wykorzystywanie, ja lubię Kobiece Walory :D

Avatar Vader0PL

2 czerwca 2014, 19:08

@jezuz13: chodzi o to drugie...

Avatar mrklorens

2 czerwca 2014, 19:13

@Vader0PL: :)

Avatar zadze

2 czerwca 2014, 19:19

@Vader0PL: może ja troche ale podejrzewałem że to co innego

Avatar Droid

2 czerwca 2014, 19:56

@Vader0PL: Ja nie bo ja nie jestem człowiekiem.

Avatar gabisoch

2 czerwca 2014, 19:40

a..ha....

Avatar Sauron

2 czerwca 2014, 19:11

Nie wiem, ja lubię wysokie kobiety bo mi się podobają ;p

Avatar Vader0PL

2 czerwca 2014, 19:13

@Sauron: sam byłeś wysoki więc wiesz...

Avatar lilia1840

2 czerwca 2014, 19:12

Ja się z tym nie zgadzam (*_*)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Są wskazówki

Niezniszczalne

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Dobry deal

Robi wrażenie

Wielka przygoda

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka