Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Powodzenia
No to posłuchane
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2023, 23:40
Czytam se całą histiorię z obrazka i myślę "heh w sumie fajna anegdota" patrze w komentarze i.....
Odpisz
26 lutego 2023, 12:32
potwierdzam byłam tą ramką
Odpisz
26 lutego 2023, 12:35
i jak to było mieć pytonga miedzy swoimi ramami?
Odpisz
26 lutego 2023, 12:36
@elementiro: ch....o
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2023, 13:31
potwierdzam mój penis był w ramce 🥵🥵
Odpisz
26 lutego 2023, 13:44
@JaJestemZWami: "zdjęcie WIELKIEGO penisa"
więc nie
Odpisz
26 lutego 2023, 13:50
jeszcze nie widziałaś mojego penisa
Odpisz
26 lutego 2023, 13:55
@JaJestemZWami: a da się go normalnie zobaczyć czy potrzeba mikroskop użyć?
Odpisz
26 lutego 2023, 14:02
ty byś chciała mieć takiego penisa jak mój
Odpisz
26 lutego 2023, 14:18
@JaJestemZWami: gdyby miała do wyboru mieć w sobie nóż albo twojego penisa to wybrała bym nóż bo przynajmniej coś bym poczuła
Odpisz
26 lutego 2023, 14:25
jakbym miał przeglądać poczekalnie jeja pl a czytać twoje komentarze, to wolę przeglądać jeja, bo czasami ktoś wstawi tekst którego nie widziałem na necie
Odpisz
26 lutego 2023, 14:26
@JaJestemZWami: każde zdanie to remix słownika
Odpisz
27 lutego 2023, 15:13
potwierdzam byłem zdjęciem
Odpisz
27 lutego 2023, 16:07
@JaJestemZWami: Szczerze już nie mam pojęcia, komu kibicować w tej argumentacji.
Odpisz
27 lutego 2023, 16:15
@Czaderek07: dla poly, bo to pierwszy raz jak ktoś za nią będzie i chce aby było jej milo
Odpisz
27 lutego 2023, 16:17
@JaJestemZWami: ktoś tu ma kompleksy bo jego pyza jest ledwo wyczuwalna
Odpisz
27 lutego 2023, 16:18
jaka pyza jak ja nie umiem gotowac
Odpisz
27 lutego 2023, 16:19
Poly, wypowiedz się, być po twojej stronie, czy wypełnić kompleksy JaJestemZWami?
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2023, 16:22
@Czaderek07: bądź za nią.
poly nie ma prawa głosu 😎
Odpisz
27 lutego 2023, 16:23
@Czaderek07: i tu źle i tam niedobrze
Odpisz
27 lutego 2023, 16:24
przynajmniej w jednym bym się z tobą zgodził, ale dla zasady się nie zgadzam
Odpisz
27 lutego 2023, 16:57
zgadzam sie, bylem tym biurem
Odpisz
27 lutego 2023, 16:58
@JaJestemZWami: a ja dla zasady przesolę zupę
Odpisz
27 lutego 2023, 16:59
lubię słoną
Odpisz
27 lutego 2023, 17:01
@JaJestemZWami: i bardzo fajnie
więc od dziś wszystko będę solić
herbatę kawę majonez itd
Odpisz
8 czerwca 2023, 19:38
@JaJestemZWami: Oliwier, chodź coś zobaczyć...
Odpisz
8 czerwca 2023, 19:40
@Wojolek10: co? nie byliśmy wtedy jeszcze razem
Odpisz
8 czerwca 2023, 19:46
A dobra, nie zauważyłem że to było wtedy
Odpisz
8 czerwca 2023, 19:38
Potwierdzam byłem pytongiem
Odpisz
8 czerwca 2023, 19:37
HWDP
Odpisz
27 lutego 2023, 15:18
W czym problem założyć zasłony na tego oto wydrukowanego pytona?
Odpisz