Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2023, 14:50
Nie rel
Ja zawsze chodzę na boso. Deszcz czy śnieg ja po prostu wypadam szybko zabieram tyle zakupów ile mogę i wracam. Kopiuj wklej tak dwa trzy rasy i gotowe
Odpisz
2 marca 2023, 08:55
@AgentKarton1: i mokre skarpetki
Odpisz
7 marca 2023, 05:22
@AgentKarton1: to nie ma sensu
Odpisz
12 marca 2023, 19:30
@Krzno_Mjedujeda: ma
Odpisz
12 marca 2023, 22:15
@AgentKarton1: Nwm wg mnie lepiej założyć buty jakieś niż wracać do domu z mokrymi i uj...nymi stopami
Odpisz
14 marca 2023, 22:16
@Krzno_Mjedujeda: potem te skarpety i tak ściągam bo popylam po domu boso
Odpisz
1 marca 2023, 12:21
nie rel
ja mam swoje kapcie w których chodzę cały czas po domu
Odpisz
1 marca 2023, 12:26
rel, strasznie mnie kręci jak chodzisz w swoich kapciach po domu 🥵🥵🥵
Odpisz
1 marca 2023, 12:31
@JaJestemZWami: raczej nie to cię kręci a fakt że chodzę tylko w nich 🙄
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2023, 12:32
tak, to jest mój styl. Możesz tylko w nich wyjść do sklepu
Odpisz
1 marca 2023, 12:33
@JaJestemZWami: od kiedy w piwnicy jest jakiś sklep?
Odpisz
1 marca 2023, 12:34
masz lodówkę na żetony
Odpisz
1 marca 2023, 12:07
Rel
Odpisz
1 marca 2023, 12:14
nie rel
Odpisz