Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2014, 19:13
W grze nie byla jakas bardzo gadatliwa czy towarzyska, wiec nie dziwnym jest, ze sie masturbuje
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:17
@gulpin: ona masturbuje się używając innej żywej istoty?
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:29
@mrklorens: eee tam od razu zywe stworzenie, kawalek metalu i tyle xP
Przeciez nie mozna powiedziec ze uprawia seks, bo ta srubka to nie penis, wiec sie masturbuje.
(ale mistrzem minetki i tak jest gulpin)
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2014, 19:36
@gulpin: aha daje ci więc strzałkę w górę
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:56
@gulpin: Gulpin? Lickitung xD
Odpisz
3 czerwca 2014, 20:00
@gulpin: a co z tym dziwnym pokemonem co ma język po sam pas ? xd
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2014, 20:15
@jacek1s: Chodzi ci o Lickitung?
Odpisz
3 czerwca 2014, 20:47
@Bellsprout: nie o Ninetales
Odpisz
4 czerwca 2014, 07:04
@mrklorens: Jest jeszcze Lickilicky (bałwanie)
Odpisz
4 czerwca 2014, 07:08
@Bellsprout: ja przynajmniej nie jestem jakąś małą roślinką
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:08
@mrklorens: A co zazdrościsz?
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:10
@Bellsprout: weź idź się podlać
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:24
@mrklorens: A możesz mi wlać wody do doniczki bo nie sięgam do kranu :(
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:30
@Bellsprout: co pokemon robi w doniczce?
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:36
@mrklorens: Z tego co wiem to rośliny "piją" przez korzenie i potrzebuje miejsca do spania.
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:39
@Bellsprout: ale pokemony rośliny mogą luzem chodzić
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:43
@mrklorens: Ale mnie już ktoś złapał
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:46
@Bellsprout: aha *nabiera wody do butelki i wlewa te wodę do doniczki*
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:48
@mrklorens: Dziękuje :3. I przepraszam za tego bałwana
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:19
@Bellsprout: nie ma sprawy bellsproucie...
czy mi się wydaje czy ty masz wąsy? bo masz coś czarnego na avatarze ale nie mogę się dokładnie przyjrzeć
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:03
@mrklorens: Mam wąsy ale są sztuczne i mam cylinderek.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:05
@Bellsprout: o cylinderek nie zauważyłem O_O
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:08
@mrklorens: Mój trener lubi dziwnie przebierać pokemony.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:11
@Bellsprout: boje się kto to i chyba jest do bani skoro nie evolułowałeś
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:19
@Bellsprout: ej mam pytanie bo akurat gram w fire red nowy zapis i czy jest możliwe spotkać na samym początku gengara lv3?
bo wychodzę z laboratorium po walce z debilem przechodzę przez trawę zostaje atakowany przez dzikiego poka i tu gendar czy to jest możliwe?
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:25
@mrklorens: Dawno nie grałem ale zdaje mnie się że gengara można zdobyć tylko przez wymianę. Samemu nie zdarzyło się mieć takie szczęście.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:26
@Bellsprout: ej ja chyba mam jakąś inną wersje poków bo natrafiłem na charmandera vulpixa i sandshrewa O_O
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:27
@mrklorens: Nie jest do bani. To ja nie chce ewoluować.
Odpisz
4 czerwca 2014, 21:03
@Bellsprout: ja chyba mam jakąś shakowanom wersję bo mogę złapać pichu
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:52
@Bellsprout: Współczuje :(
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:33
@KenXo: Czemu??
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:07
@Bellsprout: Bo trener cie przebiera...
Odpisz
26 czerwca 2014, 13:12
@gulpin: a w analu dugtrio
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:39
@gulpin: prawda
Odpisz
30 listopada 2019, 08:35
@gulpin: kocham ten wątek
Odpisz
22 lipca 2014, 16:44
Spójrzcie tylko na jego "minę"... Handjob Lvl. ass (Jeśli wiecie co mam na wyśli)
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:27
@lorax12: wiemy lorax, wiemy
Odpisz
30 listopada 2019, 08:34
@lorax12: lorax zawsze w formie
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:18
Tutaj was zniszczę, ponieważ magnemite może wkręcać sobie tą śrubkę do głowy :D
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:25
@Slavvek: czyli jeszcze większa przyjemność
Odpisz
13 czerwca 2018, 15:40
@Slavvek: niby logiczne bo te śruby z boku są tak jakby wykręcone
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:04
O_O
Odpisz
15 października 2014, 19:05
Cieszę się że jestem jestem digimonem
Odpisz
16 czerwca 2014, 16:52
pokefilia
Odpisz
2 czerwca 2014, 16:32
musiala by miec dziure w spodnicy zeby... wiecie co
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2014, 16:35
@xKAMILxPLx: A może ma? O.o Ale jeśli jest z jakiegoś delikatnego materiału, to się przebije ._.
Odpisz
3 czerwca 2014, 08:30
@LamaBogusia: To zależy jak mocno penetruje.
Odpisz
3 czerwca 2014, 16:45
@RachhetPL: ;__;
Odpisz
4 czerwca 2014, 09:00
@xKAMILxPLx: Dziura w spódnicy? Tak, to bardzo... (Nie)logiczne...
Odpisz
3 czerwca 2014, 21:14
A co jeśli ta śruba jest z tyłu?
Odpisz
3 czerwca 2014, 20:38
Ta Japonia...
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:38
Śrubka = Penis Magnemite
Przecież widać jaki spocony xD
Odpisz
3 czerwca 2014, 19:15
Rujnowanie dzieciństwa (._.)
Odpisz
2 czerwca 2014, 16:56
To dlatego taka uśmiechnięta :D
Odpisz