Na dość wczesnym etapie zbierania tego wszystkiego jak leci doszedłem do wniosku, że jeśli nie chcę zapłacić za grę, to tak naprawdę jej wcale nie chcę, więc na ch*j mi ona.
Człowiek niesprawdzający co dwa dni czy gdzieś gierki rozdają to szczęśliwszy człowiek
@IkarAviator: Brzmi jak przydatna rzecz.
Dobrze, że nie wiedziałem o tej przeglądarce, kiedy obowiązkowo dodawałem gierki do kont, bo miałbym jeszcze więcej cholerstwa, na które nigdy nie spojrzę
Ja sprawdzam każdą, daję jej szansę. I jak na przykład nie trawię pixelart, to Crying Suns było produkcją świetną. Niesamowita fabuła, na którą bym nigdy nie wydał pieniędzy, przez swoją oprawę.
Ale też wiele innych produkcji, chociażby MudRunner. Wydawało mi się, że nic ciekawego, ale trochę pograłem i potem już kupiłem SnowRunnera oraz kilka DLC.
Kilka się ograło i jedna jest w trakcie ogrywania. Nie da się ich ogrywać w takim tempie jak się je odbiera więc kupka wstydu rośnie (nie zapominając o tym co jeszcze jest a GOG-u)
Komentarze
Odśwież3 marca 2023, 12:28
Właśnie ogrywam metro last light redux z kalendarza adwentowego
Odpisz
3 marca 2023, 14:55
@Eest_: o kurcze, ja też. Jestem właśnie przy rozdziale z biblioteką
Odpisz
3 marca 2023, 19:58
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja właśnie jestem przy rodziale wtedy kiedy wychodzisz z Wenecji na powierzchnie i musisz sie dostać do legionu
Odpisz
3 marca 2023, 16:48
Najlepsza gra jaką kiedykolwiek ktokolwek rozdał za darmo były sims 2 cała kolekcja
Odpisz
3 marca 2023, 12:43
już jeden bioshock wleciał
Odpisz
3 marca 2023, 12:25
Obecnie ogrywam Watch Dogsy, grałem też dużo w Hitmana.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2023, 22:24
Na dość wczesnym etapie zbierania tego wszystkiego jak leci doszedłem do wniosku, że jeśli nie chcę zapłacić za grę, to tak naprawdę jej wcale nie chcę, więc na ch*j mi ona.
Człowiek niesprawdzający co dwa dni czy gdzieś gierki rozdają to szczęśliwszy człowiek
Odpisz
1 marca 2023, 22:47
@przemek1ni: Czasami trafią się ciekawe gierki
Tak poznałem dzięki goga
beautiful desolation które jest wspaniałe
Odpisz
2 marca 2023, 11:37
@przemek1ni: Masz przynajmniej repertuar gier, w które możesz sobie kiedyś zagrać, zawsze ten wybór jest.
Odpisz
3 marca 2023, 11:01
@przemek1ni: Mi opera gx mówi o wszystkich okazjach, a przeglądarkę otwieram chcąc nie chcąc kilka razy dziennie
Odpisz
3 marca 2023, 11:55
@IkarAviator: Brzmi jak przydatna rzecz.
Dobrze, że nie wiedziałem o tej przeglądarce, kiedy obowiązkowo dodawałem gierki do kont, bo miałbym jeszcze więcej cholerstwa, na które nigdy nie spojrzę
Odpisz
3 marca 2023, 11:31
Ja sprawdzam każdą, daję jej szansę. I jak na przykład nie trawię pixelart, to Crying Suns było produkcją świetną. Niesamowita fabuła, na którą bym nigdy nie wydał pieniędzy, przez swoją oprawę.
Ale też wiele innych produkcji, chociażby MudRunner. Wydawało mi się, że nic ciekawego, ale trochę pograłem i potem już kupiłem SnowRunnera oraz kilka DLC.
Odpisz
2 marca 2023, 07:15
Kilka się ograło i jedna jest w trakcie ogrywania. Nie da się ich ogrywać w takim tempie jak się je odbiera więc kupka wstydu rośnie (nie zapominając o tym co jeszcze jest a GOG-u)
Odpisz
2 marca 2023, 06:38
Moje gry na epicu są tak często używane jak konstytucja przez polski rząd
Odpisz
1 marca 2023, 23:01
odebrałem ich w cholerę ale ograłem tylko gta i całą trylogię tomb ridera
Odpisz
1 marca 2023, 22:24
W parę się zagrało, ale chyba jedyną którą ukończylem z epica to The Wolves Among Us
Odpisz
1 marca 2023, 22:20
Jedyna darmową grą z epica jaką chcę w końcu ograć jest star wars squadrons
Bo na razie to grałem tylko w amogus
I bardzo boli że nie odebrałem gta v
Odpisz
1 marca 2023, 21:49
Póki co mam tylko sims 4 no i heroes 3, ale to kupiłem
Odpisz
1 marca 2023, 21:50
@Landark: To Heroes jest na Epicu?
Odpisz
1 marca 2023, 21:58
@Boberek00: Ja mam
Odpisz
1 marca 2023, 21:57
Mam ogrom tych gier ale jedyna zainstalowana to among us
Odpisz
1 marca 2023, 21:52
Zagralem tam w parę gier
Spodobały mi się chyba z dwie, reszta to szajs o którym nawet bym nie usłyszał gdyby nie epic
Odpisz
1 marca 2023, 21:43
Odpisz