Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dinobanan

7 marca, 17:54

Nie lubię PIS-u ale wszystkie trzy przypadki to są problemy. Wystarczy popatrzeć na zachód gdzie to wszystko rujnuje ich państwa (głównie mówię o UK i USA mało wiem o innych)

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

7 marca, 18:36

@Dinobanan: niestety dobrze już było ale to co oni odwalają to spore przegięcie pały. Tęsknię za czasami jak największymi aferami był jakiś pojedynczy podsłuch i rozmowy o ośmirniczkach czy to że polityk wszedł na krzesło.

Avatar Dinobanan

7 marca, 19:58

@FluttershyIsNOTaDoormat: przepraszam ale chyba jestem za młody by zrozumieć

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

7 marca, 22:24

@Dinobanan: Takie niestety mamy czasy, że młodzi nie pamiętają bo są za młodzi, a starzy nie ogarniają co się dzieje ani z jakich przyczyn i dlatego ten rząd nadal się jeszcze trzyma koryta.
Jeszcze kilkanaście lat temu nie było takich afer, że ktoś bezkarnie od tak zmienia TV państwową na TVpolityczną jak mu się podoba albo robi głosowanie po nocach żeby opozycja się nie załapała czy robi jawne przekręty rozdając stołki czy całe wille swoim podopiecznym z kasy mającej iść na edukację.
W najgorszych wypadkach polityk występował po pijaku albo po prostu zrobił czy powiedział coś głupiego i trąbili o tym w wiadomościach bo zwyczajnie nic większego się nie działo.

Avatar Dinobanan

8 marca, 18:17

@FluttershyIsNOTaDoormat: Powinienem bardziej się zainteresować własnym państwem w takim razie. Tak to się na zachodzie skupiam i patrzę jakie błędy popełniają. O większości wymienionych przez ciebie rzeczy nie słyszałem, a to nie dobrze, ponieważ w tym państwie żyję.

Avatar Kielek

6 marca, 14:30

Ktoś wytłumaczy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar Nanook

7 marca, 15:50

@mont111: Nie good ending, tylko nieprawdziwy ending. Warszawa nigdy nie była częścią tej deklaracji. Zadeklarowały się jedynie te 14 miast. Od początku aż po teraz.

Avatar volf360

7 marca, 16:28

@mont111: Koleś, sprawdź definicje zakazu i ograniczenia zanim ich użyjesz bo nie wytrzymie.

Avatar kuniaz__

5 marca, 19:48

Kojarzy mi się to z tym odcinkiem kotopsa gdzie pies przestawał jeść kolejne rzeczy bo mówiły mu że zostały zabite aby wyprodukować to jedzenie aż ten zaczął żreć kamienie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Doceńmy go

Historyczne śmieszki

Rel

Chyba trochę przesadza

Rel

POTĘŻNA matma!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka