Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 października 2016, 16:20

@KontoUsunięte: Ona nie jest fanowska, pojawia się w serialu jako powstać z tła.

Avatar WilczycaAlfa

13 czerwca 2015, 10:03

XD

Avatar lubieplacki12

29 czerwca 2014, 20:21

Derpy... Dlaczego mi się to kojarzy z kucami?

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 17:36

@lubieplacki12: Jest taki kucyk fanowski my little pony

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2014, 17:20

Moje imię xd

Avatar TheBDQJP

6 czerwca 2014, 14:20

Cześć derpy!

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2014, 21:21

@TheBDQJP: Hahaha xD Te Zuzia. ;'D Nie Derpy. xD

Avatar TheBDQJP

6 czerwca 2014, 21:29

Ach...

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2014, 22:14

Pewnie ku*asy rysował.

Avatar pawelo50

4 czerwca 2014, 20:23

skoro on nie umie pisać a ona nie umie czytać to on tez nie umie czytać a ona tez pisać mózg rozwalony

Avatar Domijeja

4 czerwca 2014, 20:15

Kubek na nodze? :D

Avatar darcus

4 czerwca 2014, 15:40

Stare...

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2014, 09:14

Ale ja umiem czytać ;_;

Avatar mrklorens

4 czerwca 2014, 15:13

chodzi o zuzie nie zuzanne

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2014, 15:15

@mrklorens: A zdrobnienie od Zuzanny to...?

Avatar DisuPL

4 czerwca 2014, 15:16

Grzymisława :D?

Avatar robogirl

4 czerwca 2014, 15:54

@DisuPL: Nie, bo Grejfruta!

Avatar mrklorens

4 czerwca 2014, 16:03

Zu

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2014, 08:00

@DisuPL: Tak blisko, ale tak daleko :D

Avatar Darwineek

5 czerwca 2014, 11:33

@mrklorens: Ale ty debil jesteś xd

Avatar mrklorens

5 czerwca 2014, 13:12

@Darwineek: dzięki ty też :D

Avatar Darwineek

5 czerwca 2014, 13:15

@mrklorens: No mi się nie wydaje, bo ja wiem, że Zuzia i Zuzanna to to samo (nie to co Ty)

Avatar mrklorens

5 czerwca 2014, 13:19

@Darwineek: nie ty też jesteś bo ze wszystkich debilnych komentarzy czepiasz się mojego XD

Avatar Darwineek

5 czerwca 2014, 13:25

@mrklorens: Inne komentarze nie są aż tak debilne jak twój... poważnie stary.

Avatar mrklorens

5 czerwca 2014, 13:27

@Darwineek: a widzisz dalej mnie zaczepiasz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheBDQJP
Dodane przez: TheBDQJP

Równi i równiejsi

Zdeklasowani znowu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka