Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2023, 11:35
Właśnie dlatego śpię z otwartym oknem. Boję się ryzyka śmierci poprzez uduszenie czadem. Chociaż mama mi powiedziała że w naszym domu to jest niemożliwe, to i tak to robię. Przezorny zawsze ubezpieczony
Odpisz
14 marca 2023, 11:36
@Oliwier256: paranoja
Odpisz
14 marca 2023, 11:38
@Kolo_killer: Wiem
Odpisz
14 marca 2023, 11:39
@Oliwier256: a potem wielkie zdziwienie że ktoś się do ciebie włamał i zostawił ci ananasa na łóżku 🙄
Odpisz
14 marca 2023, 11:41
A więc to byłaś ty...
Odpisz
14 marca 2023, 11:42
@Oliwier256: co? gdzie? jak?
nie gadaj głupot
ale i tak powinieneś zdrowiej się odżywiać
Odpisz
14 marca 2023, 11:50
@Oliwier256: Ryzyko jest bardzo małe, ale jeśli wystąpi, to przynajmniej umrzesz bezboleśnie.
Odpisz
14 marca 2023, 12:39
ananas podobno zmienia smak kum
Odpisz
14 marca 2023, 12:42
@Kolo_killer: widzę znawca z ciebie
Odpisz
16 marca 2023, 15:14
k...a od dzisiaj otwieram okno, lubię ananasy
Odpisz
16 marca 2023, 15:28
@Krzyniu: a kto powiedział że dostaniesz ananasa?
Odpisz
16 marca 2023, 15:32
@Oliwier256: Jeśli masz detektor to na 100% cię dobudzi gdyby zaszła potrzeba, już bardziej prawdopodobne jest, że ktoś ci wlezie przez okno i zrobi krzywdę
Odpisz
16 marca 2023, 16:54
@Talerz: mój pokój jest na 2 piętrze
Odpisz
16 marca 2023, 17:09
@Oliwier256: Dla pewności, mógłbyś spać w masce gazowej.
Odpisz
16 marca 2023, 19:48
no weź, daj ananasa
Odpisz
16 marca 2023, 15:16
f
Odpisz
14 marca 2023, 11:09
Ale czad
Odpisz
14 marca 2023, 11:15
@Landark:
Odpisz
14 marca 2023, 11:15
Ja muszę codziennie otwierać okno, bo inaczej czujnik obudzi mnie o 3.
Odpisz