Wyreżyserowałem 20 sezonów oraz zdobyłem 5 Oscarów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Tymi się chodzi
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2023, 15:07
A dokładnie trzy uniwersa dwie oryginalne gry i dwa fangamy, a to tylko pomysły
Odpisz
16 marca 2023, 13:22
Zgodnie z paroma teoriami o wymiarach, gdzieś znajduje się te parę światów z szalonymi istotami które tworzymy w swoich umysłach
Odpisz
17 marca 2023, 07:37
@Zloty_bambus: fascynujące
Odpisz
16 marca 2023, 08:51
Po co sie ograniczać do jednego
Ja mam całe uniwersa nad którymi pracuję
Odpisz
16 marca 2023, 14:07
@kuniaz__: To nie tylko ja tak robię?
Odpisz
16 marca 2023, 15:08
@Pancakes: dużo osób tak robi
Odpisz
16 marca 2023, 17:11
@Mangozjeawka: pewnie tak samo jak z wyobrażaniem sobie ziomka robiącego parkour podczas jazdy samochodem
Odpisz
16 marca 2023, 20:16
@Pancakes: oj tak
Odpisz
16 marca 2023, 18:18
Wciąż to robię
Odpisz
16 marca 2023, 18:23
@Moj_komputer_to_ziemniak: Rel
Bardzo rel
I to tak bardzo-bardzo
Odpisz
16 marca 2023, 17:46
U mnie to gra zamiast serialu
Odpisz
16 marca 2023, 18:19
@Twoja_lodowka: U mnie też. Bad Piggies i Angry Birds.
Odpisz
16 marca 2023, 15:10
u mnie to były gry
bierzesz papier i robisz grę a potem obiecujesz sobie że jak będziesz duży pójdziesz do kogoś i ktoś ci tą grę zrobi z twoich rysunków
Odpisz
16 marca 2023, 16:26
@Mangozjeawka: jak bylem maly to biegalem z plastikowymi bronmi i udawalem ze jestem bohaterem jakiejs gry wyobrazalem sobie wszystko jakies przerywniki filmowe i tak dalej, byc moze byl to objaw choroby psychicznej lecz bawilem sie swietnie i niczego nie zaluje
Odpisz
16 marca 2023, 16:03
Znam to aż za dobrze.
Stworzyłam już z 20 seriali i tyle samo filmów.
Odpisz
16 marca 2023, 09:15
Mam to samo dzień w dzień z moim uniwersum, ale gdybym miała to wszystko wcielić w życie to by chyba była opera mydlana, a nie serial akcji
Odpisz
16 marca 2023, 13:22
@Lika_PL: +1 , tak samo
Odpisz
16 marca 2023, 10:49
Bardzo rel. Czasem żegnałem się z kolegami słowami ,,Do zobaczenia w kolejnym odcinku"
Odpisz
14 marca 2023, 23:33
Robię to codziennie jak próbuję zasnąć. Dzięki temu szybko zasypiam.
Odpisz
15 marca 2023, 17:53
@DiabVCH: A ja nie mogę przez to dłużej zasnąć TnT
Odpisz
15 marca 2023, 21:16
@smok_nad_rozlewiskiem: jak tego nie robię to zaraz myślę o zj...nych rzeczach ze swojego życia i o spaniu można zapomniec
Odpisz
15 marca 2023, 08:28
Możliwości mojego uniwersum są nieskończone
Odpisz
14 marca 2023, 23:27
Rel
Odpisz
14 marca 2023, 22:55
Rel w ...j, mam już z 3 serie po kilka sezonów i coś w stylu serialu "what if..."
Odpisz
14 marca 2023, 22:53
i nie tylko 10
Odpisz
14 marca 2023, 22:54
@mont111: w wolnym czasie dalej to robie aczkolwiek na mniejsza skale niz wczesniej
Odpisz