Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

17 marca 2023, 22:05

Kurde co tak dużo memów z lotra ostatnio

Avatar ddawdad

16 marca 2023, 14:22

Pamiętam jak raz wszedłem do pokoju nauczycielskiego, a tam z jakiegoś powodu światła były wyłączone, więc ciemnota całkowita, a na dodatek nauczyciele siedzieli w ciszy przy stole.
Nie wyglądało to zbyt normalnie 💀

Avatar Leszy

16 marca 2023, 14:30

@ddawdad: Jeżeli jesteś nauczycielem w Polsce to już wiadomo że nie jesteś normalny więc takie zachowanie nie dziwi

Avatar KittyQueen

17 marca 2023, 20:43

@ddawdad: Demona sobie wzywali a ty im przeszkodziłeś

Avatar sss96

16 marca 2023, 17:48

,,Władca szkoły: Drużyna przełożenia sprawdzianu" . Mówię wam to będzie hit

Avatar Litereallysheep1

16 marca 2023, 14:58

Nam kiedyś wychowawczyni kazała pójść do pokoju nauczycielskiego, żeby o kubki poprosić i dodała, że jak nikogo nie będzie to po cichu wejść do kuchni i tak, żeby nikt nie zobaczył zabrać kilka.

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 14:36

Nigdy nie zrozumiem tego powiedzenia "ja pukam, a ty mówisz". Tak, jakby potrzeba było do tego dwóch osób... Co, w taki sposób dzielicie się stresem po równo, czy co?

Avatar Darwidx

16 marca 2023, 14:46

@TrueStoryGuy: Zdecydowanie nie chciałbym rozmawiać na trudny/stresujący temat, jest to forma zdziczenia brudnej roboty na kolegę, często widziana jako forma przysługi.

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 14:48

@Darwidx: To równie dobrze możesz samemu mówić i kazać koledze spiergalać, dwóch osób nie potrzeba do rozmowy.

Avatar Darwidx

Edytowano - 16 marca 2023, 14:53

@TrueStoryGuy: *Zrzucenia ach ta autokorekta
Technicznie tak, z drugiej strony czasami zadania są dla większej ilości osób, typu przedstawienie projektu. Ewentualnie może być to forma wsparcia emocjonalnego, a niektóre osoby są tak nie rozłączne, że nawet do kibla chodzą za rączkę więc należy najpierw zdefiniować indywidualną sytuację.

Avatar Talerz

16 marca 2023, 15:36

@TrueStoryGuy: po prostu jak nie chcesz rozmawiać z nauczycielką, bo się wstydzisz to zrzucasz to na ziomka, a sam pukasz żeby nie było, że nic nie zrobiłeś

Trochę tak jak na grupowych projektach niektórzy chwalą się, że zrobili jedną małą rzecz, o którą nikt ich nie prosił żeby było, że coś robili

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 17:04

@Talerz: Nie no, samą ideę rozumiem, ale to takie... głupie, przynajmniej w moim odczuciu. A o pracach grupowych to już w ogóle, tego gówna nie zniosę. Tylu ludzi w mojej szkole się opi.....ało w grupach... szkoda strzępić ryja.

Avatar Talerz

Edytowano - 16 marca 2023, 18:04

@TrueStoryGuy: Te projekty i prace grupowe w szkole to w ogóle straszna głupota, te samą robotę mogłabym wykonać samodzielnie dużo szybciej i dużo lepiej, bez stresu, kłótni i nieporozumień

No, ale oczywiście trzeba się integrować z ukochaną klasą, w której jak masz szczęście to twoja grupa nic nie zrobi, a jak masz nieszczęścue to nic nie ztobi + będzie się wykłócać i buntować, a potem jeszcze pójdzie do nauczyciela i powie, że to ty sie opi.....ałeś

Avatar Darwidx

16 marca 2023, 18:23

@Talerz: Projekty grupowe są ważną lekcją w szkolę, na ekonomii pisaliśmy sprawdzian w grupie i mieliśmy przygotowane wytypowane materiały co owocowało trudniejszym sprawdzianem. Pytań zawsze było mniej niż osób w grupie, grupy zawsze składały się z tych samych osób zależnie od indywidualnie zajętego miejsca, a sprawdzian był zapowiedziany 2 tygodnie wcześniej.

Ważną sprawą w kierunku jest praca grupowa i dzięki takiemu sprawdzianowi zdobywaliśmy informację według dokładnych definicji bez sytuacji typu "liczby ujemne nie istnieją" i uczyliśmy ważnej w życiu umiejętności - pracy w grupie.

Gdybym był aktywny w grupie w podstawówce znacznie łatwiej dałbym sobię radę w technikum, a wszystko po to by móc wykonywać znienawidzoną przez wszystkich czynność efektywnie i przyjemnie. Takie zdolności mogą się naprawdę przydać w życiu w porównaniu do liczenia funkcji i jest to jedna z najważniejszych rzeczy w szkole poza totalnymi podstawami.
Oraz jako ostatni argument, tą zdolność można łatwo dopisać do CV i dostać łatwiej pracę, pracodawcy często też tego nie potrafią i będą w was widzieć odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku.

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 18:49

@Darwidx: Prace w grupie raz na jakiś czas dla przystosowania do dorosłego życia mógłbym znieść, ale żeby tyle tego było i to jeszcze do najbardziej bezsensownych zadań w najgorzej złożonych grupach... Czysta beznadzieja oraz złe podejście do edukacji.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przekąska dla Lwów

Spoczywaj w pokoju legendo

Płaskoziemny popis inteligencji

Cwane

Jakaś pomyłka, cz. II

Literarura adekwatna dla mojego intelektu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka