Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

17 marca 2023, 22:05

Kurde co tak dużo memów z lotra ostatnio

Avatar
ddawdad

16 marca 2023, 14:22

Pamiętam jak raz wszedłem do pokoju nauczycielskiego, a tam z jakiegoś powodu światła były wyłączone, więc ciemnota całkowita, a na dodatek nauczyciele siedzieli w ciszy przy stole.
Nie wyglądało to zbyt normalnie 💀

Avatar Leszy

16 marca 2023, 14:30

Jeżeli jesteś nauczycielem w Polsce to już wiadomo że nie jesteś normalny więc takie zachowanie nie dziwi

Avatar KittyQueen

17 marca 2023, 20:43

Demona sobie wzywali a ty im przeszkodziłeś

Avatar sss96

16 marca 2023, 17:48

,,Władca szkoły: Drużyna przełożenia sprawdzianu" . Mówię wam to będzie hit

Avatar Litereallysheep1

16 marca 2023, 14:58

Nam kiedyś wychowawczyni kazała pójść do pokoju nauczycielskiego, żeby o kubki poprosić i dodała, że jak nikogo nie będzie to po cichu wejść do kuchni i tak, żeby nikt nie zobaczył zabrać kilka.

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 14:36

Nigdy nie zrozumiem tego powiedzenia "ja pukam, a ty mówisz". Tak, jakby potrzeba było do tego dwóch osób... Co, w taki sposób dzielicie się stresem po równo, czy co?

Avatar Darwidx

16 marca 2023, 14:46

@TrueStoryGuy: Zdecydowanie nie chciałbym rozmawiać na trudny/stresujący temat, jest to forma zdziczenia brudnej roboty na kolegę, często widziana jako forma przysługi.

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 14:48

@Darwidx: To równie dobrze możesz samemu mówić i kazać koledze spiergalać, dwóch osób nie potrzeba do rozmowy.

Avatar Darwidx

Edytowano - 16 marca 2023, 14:53

@TrueStoryGuy: *Zrzucenia ach ta autokorekta
Technicznie tak, z drugiej strony czasami zadania są dla większej ilości osób, typu przedstawienie projektu. Ewentualnie może być to forma wsparcia emocjonalnego, a niektóre osoby są tak nie rozłączne, że nawet do kibla chodzą za rączkę więc należy najpierw zdefiniować indywidualną sytuację.

Avatar Talerz

16 marca 2023, 15:36

@TrueStoryGuy: po prostu jak nie chcesz rozmawiać z nauczycielką, bo się wstydzisz to zrzucasz to na ziomka, a sam pukasz żeby nie było, że nic nie zrobiłeś

Trochę tak jak na grupowych projektach niektórzy chwalą się, że zrobili jedną małą rzecz, o którą nikt ich nie prosił żeby było, że coś robili

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 17:04

@Talerz: Nie no, samą ideę rozumiem, ale to takie... głupie, przynajmniej w moim odczuciu. A o pracach grupowych to już w ogóle, tego gówna nie zniosę. Tylu ludzi w mojej szkole się opi.....ało w grupach... szkoda strzępić ryja.

Avatar Talerz

Edytowano - 16 marca 2023, 18:04

@TrueStoryGuy: Te projekty i prace grupowe w szkole to w ogóle straszna głupota, te samą robotę mogłabym wykonać samodzielnie dużo szybciej i dużo lepiej, bez stresu, kłótni i nieporozumień

No, ale oczywiście trzeba się integrować z ukochaną klasą, w której jak masz szczęście to twoja grupa nic nie zrobi, a jak masz nieszczęścue to nic nie ztobi + będzie się wykłócać i buntować, a potem jeszcze pójdzie do nauczyciela i powie, że to ty sie opi.....ałeś

Avatar Darwidx

16 marca 2023, 18:23

@Talerz: Projekty grupowe są ważną lekcją w szkolę, na ekonomii pisaliśmy sprawdzian w grupie i mieliśmy przygotowane wytypowane materiały co owocowało trudniejszym sprawdzianem. Pytań zawsze było mniej niż osób w grupie, grupy zawsze składały się z tych samych osób zależnie od indywidualnie zajętego miejsca, a sprawdzian był zapowiedziany 2 tygodnie wcześniej.

Ważną sprawą w kierunku jest praca grupowa i dzięki takiemu sprawdzianowi zdobywaliśmy informację według dokładnych definicji bez sytuacji typu "liczby ujemne nie istnieją" i uczyliśmy ważnej w życiu umiejętności - pracy w grupie.

Gdybym był aktywny w grupie w podstawówce znacznie łatwiej dałbym sobię radę w technikum, a wszystko po to by móc wykonywać znienawidzoną przez wszystkich czynność efektywnie i przyjemnie. Takie zdolności mogą się naprawdę przydać w życiu w porównaniu do liczenia funkcji i jest to jedna z najważniejszych rzeczy w szkole poza totalnymi podstawami.
Oraz jako ostatni argument, tą zdolność można łatwo dopisać do CV i dostać łatwiej pracę, pracodawcy często też tego nie potrafią i będą w was widzieć odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku.

Avatar TrueStoryGuy

16 marca 2023, 18:49

@Darwidx: Prace w grupie raz na jakiś czas dla przystosowania do dorosłego życia mógłbym znieść, ale żeby tyle tego było i to jeszcze do najbardziej bezsensownych zadań w najgorzej złożonych grupach... Czysta beznadzieja oraz złe podejście do edukacji.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zdeklasowani znowu

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka