Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2019, 15:02

E... bo winda codziennie o tej porze się psuje?

Avatar polo334

30 października 2015, 12:44

to co bijem rekord łapek w dół?
ja swojego jeszcze nie ustanowiłem...

Avatar Polish_Soldier

18 maja 2020, 03:06

@polo334: GokuBartesa to ty nie pobijesz.

Avatar deltes

4 czerwca 2014, 13:25

Bo jest karłem i nie dosięga przycisku, który zawiózł by go aż na 10 piętro, dlatego musi klikać tylko ten do 7, a potem biec schodami. W razie deszczu może pomóc sobie oczywiście parasolką :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar SNIKERSS

10 czerwca 2014, 16:09

w dół rekord to 264 chyba :P Sprawdz obrazek : Mój pies paradoks

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2014, 16:27

@SNIKERSS: haha mój rekord w dół to 14, nie uda mi się pobić :(

Avatar Szymon123PL

7 czerwca 2014, 18:28

Bo po prostu może się zesrał? Jak są ludzie to nikt nie wie kto się zesrał. W deszczu, wieczorem no cóż. Zapach przemoczonych ubrań i włosów to tłumi. A jak jest sam woli zapi***alać te 3 piętra po schodach niż się udusić.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 13:09

Kiedyś chciałąm to opowiedzieć i zaczełam tak "Jest niski facet..." ;-;

Avatar kulujulu

7 czerwca 2014, 11:16

Było kiedyś w komiksie detektywistycznym z Mikim w "Kaczorze Donaldzie".

Avatar Efezja

Edytowano - 7 czerwca 2014, 10:18

a może ma fobię i boi się dotykać przycisków :)
i akurat nikt inny z nim nie jedzie na 10te piętro

Avatar emotikon2001

7 czerwca 2014, 10:08

piętra 2-6 są nawiedzone:)

Avatar newekiXD

4 czerwca 2014, 16:07

to jest coś w stylu: Koleś mieszka w budynku przy plaży zawsze gdy zasypia zapala światło. Pewnego razu zapomniał zapalić rano obejrzał wiadomości i popełnił samobójstwo. A teraz powiedz mi dlaczego :D

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2014, 20:42

@newekiXD: powiedz

Avatar newekiXD

5 czerwca 2014, 16:07

bo mieszkał w latarni morskiej a popełnił samobójstwo bo 2 statki pasażerskie się przez niego zderzyły a pasażerowie umarli :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mietek16
Dodane przez: mietek16
Tagi: #winda, #zagadka

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Angielskie śmieszki

To musiało być męczące

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka