Potrafisz wyjaśnić dlaczego?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2019, 15:02
E... bo winda codziennie o tej porze się psuje?
Odpisz
30 października 2015, 12:44
to co bijem rekord łapek w dół?
ja swojego jeszcze nie ustanowiłem...
Odpisz
18 maja 2020, 03:06
@polo334: GokuBartesa to ty nie pobijesz.
Odpisz
4 czerwca 2014, 13:25
Bo jest karłem i nie dosięga przycisku, który zawiózł by go aż na 10 piętro, dlatego musi klikać tylko ten do 7, a potem biec schodami. W razie deszczu może pomóc sobie oczywiście parasolką :)
Odpisz
4 czerwca 2014, 13:29
@deltes: Wyprzedziłeś mnie. Chciałem to napisać :P
Odpisz
7 czerwca 2014, 08:11
@deltes: Tak. Pani nam kiedyś na wychowawczej taką zagadkę zadała i przez całą godzine myśleliśmy o co chodzi :D
Odpisz
7 czerwca 2014, 08:11
@MrocznyWilk: Ja też ;p
Odpisz
7 czerwca 2014, 09:38
@deltes: jeśli nie ma deszczu a ktoś jedzie windą to dlaczego bezpośrednio na 10 ludzie mogą jechać na inne piętra niż 10? :)
Odpisz
7 czerwca 2014, 09:59
Może poprosić o wciśnięcie.
Odpisz
7 czerwca 2014, 10:14
@deltes: Lol,i to uczucie ile osób tego nie wiedziało....(wnioskuje po twoich strzałkach w górę..)
Odpisz
7 czerwca 2014, 10:15
@Pstrong_Maciej: aa... nie pomyślałem o tym :)
Odpisz
7 czerwca 2014, 10:35
@deltes: Już czekam na komentarz "thanks captain obvious"
Odpisz
7 czerwca 2014, 11:04
moze poprosic o pomoc
Odpisz
7 czerwca 2014, 11:17
@deltes: chyba pobiłeś rekord w ilości łapek w górę :D
Odpisz
7 czerwca 2014, 11:44
@PanKrystian: Nie pobił rekord to 154
Odpisz
7 czerwca 2014, 12:48
@SNIKERSS: Możesz mi powiedzieć w jakim obrazku?
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:46
@PanKrystian: To w grze w tej co się operacje robiło surgeon simulator chyba
Odpisz
7 czerwca 2014, 16:02
@deltes: Nawet minus Ci się trafił. :D Pewni ktoś zazdrościł, że pierwszy na to nie wpadł. :D
Odpisz
7 czerwca 2014, 21:49
@deltes: Czeba dobić setki strzałek w góręęę :D
Odpisz
8 czerwca 2014, 11:15
@deltes: wygrałeś internety
Odpisz
8 czerwca 2014, 14:55
@adrianinho: O matko, nie macie co robić tylko tu ludzi plusować hahah :D ?
Odpisz
9 czerwca 2014, 19:28
już jest :D
Odpisz
9 czerwca 2014, 19:31
@SNIKERSS: a jaki jest rekord w dół? :D
Odpisz
9 czerwca 2014, 22:26
Jeejaa :D
Odpisz
9 czerwca 2014, 22:32
jest 109, dojdzie do 150? :D
Odpisz
10 czerwca 2014, 14:27
Ilość od wczoraj sie nie zmieniła, nie wiem ;)
Odpisz
10 czerwca 2014, 16:09
w dół rekord to 264 chyba :P Sprawdz obrazek : Mój pies paradoks
Odpisz
10 czerwca 2014, 16:27
@SNIKERSS: haha mój rekord w dół to 14, nie uda mi się pobić :(
Odpisz
7 czerwca 2014, 18:28
Bo po prostu może się zesrał? Jak są ludzie to nikt nie wie kto się zesrał. W deszczu, wieczorem no cóż. Zapach przemoczonych ubrań i włosów to tłumi. A jak jest sam woli zapi***alać te 3 piętra po schodach niż się udusić.
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:09
Kiedyś chciałąm to opowiedzieć i zaczełam tak "Jest niski facet..." ;-;
Odpisz
7 czerwca 2014, 11:16
Było kiedyś w komiksie detektywistycznym z Mikim w "Kaczorze Donaldzie".
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2014, 10:18
a może ma fobię i boi się dotykać przycisków :)
i akurat nikt inny z nim nie jedzie na 10te piętro
Odpisz
7 czerwca 2014, 10:08
piętra 2-6 są nawiedzone:)
Odpisz
4 czerwca 2014, 16:07
to jest coś w stylu: Koleś mieszka w budynku przy plaży zawsze gdy zasypia zapala światło. Pewnego razu zapomniał zapalić rano obejrzał wiadomości i popełnił samobójstwo. A teraz powiedz mi dlaczego :D
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:42
@newekiXD: powiedz
Odpisz
5 czerwca 2014, 16:07
bo mieszkał w latarni morskiej a popełnił samobójstwo bo 2 statki pasażerskie się przez niego zderzyły a pasażerowie umarli :D
Odpisz