Etapy depresji, kiedy ucieknie Ci wóz z lodami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Ikony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2014, 11:46
Pffft. Po mojej ulicy ostatni wóz z lodami jechał 12 lat temu :p
Odpisz
5 czerwca 2014, 11:22
NIEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:44
jakby powiedziała Rarity: "It's the worst possible thing that could happen" :D
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:36
1.Niedowierzanie.
2.Próba zdobycia loda od kolegi.
3.Akceptacja i depresja.
Odpisz
4 czerwca 2014, 18:35
bitch please! u mnie nigdy nie jeździł wóz z lodami .-.
Odpisz