Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2023, 15:47
Dlatego najlepiej - budujesz nową okolicę, nie buduj chodników.
Przyjedź za miesiąc, patrz jak ludzie udeptali - tam zbuduj chodniki.
Wtedy powstają naturalnie, nie będzie problemu chodzenia po trawie...
Odpisz
28 marca 2023, 20:00
@dustin2001: To nie po myśli lepiejwiedzącego projektanta!
Odpisz
23 marca 2023, 13:27
Ciekawe co jest droższe?
Jeden wielki krokodyl, czy zakup surowców i wynajęcie fachowców do brukowania?
Odpisz
23 marca 2023, 13:21
Nice dog bro!
Odpisz
23 marca 2023, 11:44
Tak
Odpisz
22 marca 2023, 19:20
Nie ma po co brukować każdego skrawka ziemi ,,bo czasem ludzie tam przechodzą"
Odpisz
22 marca 2023, 18:13
Potężny krokodyl
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2023, 16:45
,,Gdzie jest okazja dać krokodyla, tam powinno dać się krokodyla " ~ moja nauczycielka historii sztuki jakieś trzy miesiące temu
Kontekst nie jest wam potrzebny
Odpisz
22 marca 2023, 16:46
@CupOfWater: Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby.
Odpisz
22 marca 2023, 16:56
@CupOfWater: Daj kontekst, proszę
Odpisz
22 marca 2023, 16:57
@Landark: pokazywała hieroglify na których Egipcjanie umieslicili wizerunek krokodyla, ale był on tak z dupy że powiedziała ten tekst
Odpisz
22 marca 2023, 17:46
@CupOfWater: Albo te hieroglify robił troll, albo coś źle odczytują
Odpisz
22 marca 2023, 16:47
Udeptane ścieżki imho są bardzo fajne dodają charakteru światu i wgl
Odpisz
22 marca 2023, 17:00
I NISZCZĄ ZIELEŃ BEZBOŻNIKU, TRACIMY ZIELONE TRAWY ZIEMIA NAM UMIERA POTWORZE PRZEZ TAKIE RZECZY AAAAAA!1!1!1!1!1!1!!
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2023, 17:07
@Potezny_Czlek: Biedna trawa taka natura naturalna może jeszcze tuje na środku
Odpisz
22 marca 2023, 17:09
Tak, powinni tam dżunglę zasadzić od razu
Odpisz
22 marca 2023, 17:10
@Potezny_Czlek:
Odpisz
22 marca 2023, 17:05
U nas tak zrobili ze ścieżką jak pośrodku
Odpisz
22 marca 2023, 16:37
To ten projekt upadnie
Odpisz
22 marca 2023, 16:36
imo wolę żeby były ścieżki udeptane przez ludzi w takich sytuacjach
Odpisz