Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2023, 09:16
urodziny w pokoju >>>>>
możesz sobie pograć w Forta ze znaj, i nie mariwsz się ,że starsi cię podsłuchują
Odpisz
27 marca 2023, 15:00
@SiemaHeniuXDDD: Fajnie, że sobie książkę poczytacie. Przynajmniej jakieś dokulturowienie
Odpisz
27 marca 2023, 09:49
Ta? U mnie była jedna opcja- "A po co robić?"
Odpisz
27 marca 2023, 08:12
U mnie nadal jest...
Odpisz
26 marca 2023, 21:18
Ja bym nie pogardził.
Odpisz
26 marca 2023, 20:37
Jak ja byłam dzieckiem były tylko dwie opcje: siedź cicho albo wpie*dol. Nikt nie narzekał. Przynajmniej mieliśmy szacunek do rodziców i wyrośliśmy na ludzi. Dzisiejsze dzieci są rozwydrzone i roszczeniowe.
Odpisz
25 marca 2023, 16:22
W McDonaldzie kiedyś były
Odpisz
25 marca 2023, 17:03
Tak, pamiętam. Stare dobre czasy kiedy McDonald jeszcze był kolorowym rodzinnym miejscem
Odpisz
26 marca 2023, 19:11
@rozwalgo: z zabawkami które nie są z papieru
Odpisz
26 marca 2023, 19:01
Ja miałem jeszcze jedną opcję - w salonie
Odpisz
25 marca 2023, 18:40
To ja chyba jestem bananowym dzieciakiem, bo jedne miałam w aquaparku, jedne na kręglach i jedne w bobolandi i
Odpisz
25 marca 2023, 16:23
Ja jedyne jakie miałem poza domem to w parku trampolin jak miałem może 11 lat
Odpisz
25 marca 2023, 16:14
Mogło rodziców na to nie stać
Odpisz
25 marca 2023, 15:58
Gratulację, odkryłeś, że istnieją ludzie bogatsi od ciebie, poczekaj aż odkryjesz, że istnieją też ludzie od ciebie biedniejsi.
Odpisz
25 marca 2023, 16:01
@abc123def: Ćśśś, op to bot.
Odpisz
25 marca 2023, 16:02
@Hyena21: Na apce jestem, nie widzę kto wstawia
Odpisz