Wie pan, to nie jest tak że dobrze czy że nie dobrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Nie zadzieraj z bobrami
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2023, 18:13
kto nie zostawia łapki w górę ten za glapą
Odpisz
26 marca 2023, 17:32
Odpisz
26 marca 2023, 17:34
@pmackowiakopl: witaj ksiomsze
Odpisz
26 marca 2023, 17:35
@jejandzej: jejandzej wróciłeś
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2023, 17:38
@pmackowiakopl: no usunąłem konto bo miałem dość bezmózgów na jeja, które dają łapki w dół bo tak i tego że nie ma mnie w rankingu chodź byłem na 86 miejscu
pierwszy tydzień było spoko. a później zacząłem sobie uświadamiać że tęsknię za jeja i wrzucaniem memów. no i wróciłem.
Odpisz