Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Niegrzeczny Oskarek
Z klasą się trzeba urodzić
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2023, 07:38
Tymczasem ja z nielimitowanym pakietem.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2023, 01:58
Nie rel. Oglądam tylko na LTE.
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2023, 19:54
Ja i moje kilkadziesiąt gigabajtów w plusie
I to za jakieś 25zł lol
Odpisz
3 kwietnia 2023, 12:26
@Murarzowa: ja mam 1060 za 30 zł xD
Odpisz
3 kwietnia 2023, 14:01
@kaczka_jest_fajna: k
Odpisz
3 kwietnia 2023, 11:22
Ja mam tyle GB że nawet jakbym tydzień oglądał bez przerwy to nie wyczerpie tego
Odpisz
3 kwietnia 2023, 02:37
Ja z nielimitowanym wszystkim od T-Mobile i mniej kasy na koncie: "Normalnie ulga, że weź."
Odpisz
2 kwietnia 2023, 21:47
Ja mam 300 GB ale i tak wifi na tym zadupiu jest lepsze niż mobilny
Odpisz
2 kwietnia 2023, 21:02
Odpisz
2 kwietnia 2023, 16:47
Dlatego mam 120GB internetu i wyj...ne jajca.
Odpisz
2 kwietnia 2023, 17:07
@Smuteczek: ty też w Play? Mam taki sam pakiet.
Ale nawet wcześniej przy 12 GB Przez niskiej jakości Wi-Fi zazwyczaj korzystałem z danych .
Odpisz
2 kwietnia 2023, 17:17
@Zloty_bambus: Nie, jestem w Nju.
Odpisz
2 kwietnia 2023, 18:10
@Smuteczek: Ja mam 200 gb w Orange
Odpisz
2 kwietnia 2023, 16:42
Bardzo rzadko używam telefonu
Odpisz
1 kwietnia 2023, 19:23
Dlatego jak oglądam coś w domu to na komputerze
Odpisz
2 kwietnia 2023, 09:23
możesz też spojrzeć czy nie zużywasz lte
Odpisz
2 kwietnia 2023, 11:52
@pawelec323232e2: Na komputerze to ja nawet wifi nie mam
Odpisz