Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lord_Endless

10 kwietnia 2023, 20:20

No i jak widzicie, Węgry zostały same. Polska nie ma zamiaru przywracać relacji z Węgrami ani nie ma zamiaru mówić o jakiejkolwiek "przyjaźni". "Przyjaźni" między Polską a Węgrami nigdy nie było, nie ma i nie będzie.
Państwa UE nie mają zamiaru na jakiekolwiek rozmowy z Węgrami.
USA również nie chcą kontaktować się Węgrami, bo Węgrzy uznali, że nie potrzebują dodatkowych sił NATO i powiedzieli, że mają już siły, że "tymi siłami jest wojsko węgierskie". Więc Węgry wyszły na idiotów, bo pozbyli się dodatkowej ochrony, którą mogli zyskać.
Więc jeśli Węgry chcą zyskać jakieś relacje i korzyści to niech zmieni się tam władza, inaczej nic dobrego nie będzie dla Węgier.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2023, 11:55

Polska

Avatar wiedeni

2 kwietnia 2023, 21:36

Przyjmiemy ich jedynie w unii personalnej

Avatar polishplayer21

3 kwietnia 2023, 15:59

@wiedeni: Proponuję włożenie korony św. Stefana na Jezusa ze Świebodzina

Avatar Figarus

2 kwietnia 2023, 22:42

No i Węgry są w opozycji do UE i państw potępiających Rosję, jak i do samej Rosji. Nice...

Avatar patryko1234

2 kwietnia 2023, 21:39

Tylko coraz bardziej pokazuje jak putler jest zwalony na łbie

Avatar Leszy

2 kwietnia 2023, 21:28

No i to włażenie w dupę na nic sìę nie zdało dla Węgier

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Płać pan

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka