Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2023, 17:36
Piłem tego shoguna... nie ujął mnie. Do teraz z pół butelki gdzieś w lodówce zalega
Odpisz
4 kwietnia 2023, 11:43
Sniper vs shotgun
Odpisz
4 kwietnia 2023, 11:10
Przynajmniej teraz żule mogą powiedzieć, że uwielbiają japońską kulturę
Odpisz
4 kwietnia 2023, 10:44
na odwrut
Odpisz
4 kwietnia 2023, 10:25
Co wy pie....icie snajper oddaje.
Odpisz
1 kwietnia 2023, 22:08
Japonia czy nie to etykieta z tego dolnego jest ciekawsza. Jakbym miał to kupować to w tym przypadku brałbym że względu na wygląd.
Odpisz
1 kwietnia 2023, 22:26
imagine kupować jabola tylko dla butelki którą i tak później wywalisz w krzaki 🙄
Odpisz
1 kwietnia 2023, 23:00
@Chleb_Z_Maslem: Zawsze mnie zastanawiało czemu ludzie tak robią. Czy puste opakowania robią się zbyt ciężkie żeby je donieść do kosza i do niego wyrzucić?
Odpisz
1 kwietnia 2023, 23:35
@smok_nad_rozlewiskiem: jeśli widzisz butelki po alkoholach na zadupiach to najprawdopodobniej kosza albo w ogóle nie ma w okolicy albo jest na tyle daleko że poczciwemu koneserowi trunków procentowych nie chce się do niego fatygować, dodajmy do tego fakt że w danym momencie jest pod wpływem także nie jest to pierwsza rzecz jaka przychodzi mu do głowy
Odpisz
1 kwietnia 2023, 22:29
ten na dole ma wiecej % 👍
Odpisz