Myślałem że będzie tak jak w filmach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Chciał tylko pomóc
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca, 20:57
Ten mem pokazuje się w najlepszych na pierwszym miejscu l. widziałem gdzieś w losowych memy mające więcej w górę głosów. Jak to działa?
Odpisz
3 kwietnia 2023, 19:14
Za miesiąc moja 18-stka. Boję się jak cholera.
Odpisz
3 kwietnia 2023, 19:37
@EnergyBlack: Spokojnie, będziesz mógł być operatorem wózka widłowego
Odpisz
3 kwietnia 2023, 21:48
@EnergyBlack: też za miesiąc będę miał 18 i szczerze poza rozserzeniem prawa do zrobienia prawka i prawami wyborczymi jakoś nie odczuje się rożnicy
Odpisz
28 maja 2023, 01:18
@EnergyBlack: i co fajnie?
Odpisz
28 maja 2023, 02:41
@PawelZiemniaczek_5: powiem tak czuję się bardzo dobrze tylko 2.62 promila we krwi
Odpisz
28 września 2025, 21:08
@Ignisus: zgadza się ignisusie. Ja mam 19 lat i zdaje egzamin na wózek widłowy
Odpisz
28 września 2025, 21:11
@Nikodem8378: JESTEM Z CIEBIE TAK DUMNY
Odpisz
17 października 2025, 23:48
@EnergyBlack: Spokojnie, ...ja zapamiętasz 👍
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2025, 15:06
@Ignisus: odnalazłem mem i nie wiem czy tu zawsze był na zakładce "Najlepsze" ale przyszedłem powiedzieć że mam uprawnienia na wózek widłowy. Możesz być dumny
Odpisz
6 grudnia 2025, 16:07
@Nikodem8378: ZNOWU JESTEM Z CIEBIE TAK DUMNY
Odpisz
17 października 2025, 23:43
Śmierć
Odpisz
6 kwietnia 2023, 18:28
Sam nie wiem, chodźmy na piwo w takim razie.
Odpisz
3 kwietnia 2023, 23:04
"You're right to be afraid Franklin"
Odpisz
3 kwietnia 2023, 20:25
Odpisz
3 kwietnia 2023, 20:21
Też pamiętam jak na osiemnastkę zrzuciłem samochód z gościem w bagażniku z klifu
Odpisz
3 kwietnia 2023, 09:02
Powiem wam tak wbicie 18 to nie jest jakieś wielkie uczucie ale od tego wieku życie będzie robiło się tylko gorsze więc have fun
Odpisz
3 kwietnia 2023, 07:58
Miałam półtora miesiąca temu. Nie będzie to zbyt odkrywcze ale powiem że dosłownie nic się nie zmienia. Po prostu napiłam się szampana a potem odebrałam dowód osobisty
Odpisz
3 kwietnia 2023, 07:31
piwooooo
Odpisz
3 kwietnia 2023, 06:58
Odpowiedź jest jedna:
Odpisz
3 kwietnia 2023, 06:45
Wódeczka i piwko
Odpisz