Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

19 marca, 20:57

Ten mem pokazuje się w najlepszych na pierwszym miejscu l. widziałem gdzieś w losowych memy mające więcej w górę głosów. Jak to działa?

Avatar EnergyBlack

3 kwietnia 2023, 19:14

Za miesiąc moja 18-stka. Boję się jak cholera.

Avatar Ignisus

3 kwietnia 2023, 19:37

@EnergyBlack: Spokojnie, będziesz mógł być operatorem wózka widłowego

Avatar doktorplaga2255

3 kwietnia 2023, 21:48

@EnergyBlack: też za miesiąc będę miał 18 i szczerze poza rozserzeniem prawa do zrobienia prawka i prawami wyborczymi jakoś nie odczuje się rożnicy

Avatar PawelZiemniaczek_5

28 maja 2023, 01:18

@EnergyBlack: i co fajnie?

Avatar doktorplaga2255

28 maja 2023, 02:41

@PawelZiemniaczek_5: powiem tak czuję się bardzo dobrze tylko 2.62 promila we krwi

Avatar Nikodem8378

28 września 2025, 21:08

@Ignisus: zgadza się ignisusie. Ja mam 19 lat i zdaje egzamin na wózek widłowy

Avatar Ignisus

28 września 2025, 21:11

@Nikodem8378: JESTEM Z CIEBIE TAK DUMNY

Avatar MemyLubieMemy

17 października 2025, 23:48

@EnergyBlack: Spokojnie, ...ja zapamiętasz 👍

Avatar Nikodem8378

Edytowano - 6 grudnia 2025, 15:06

@Ignisus: odnalazłem mem i nie wiem czy tu zawsze był na zakładce "Najlepsze" ale przyszedłem powiedzieć że mam uprawnienia na wózek widłowy. Możesz być dumny

Avatar Ignisus

6 grudnia 2025, 16:07

@Nikodem8378: ZNOWU JESTEM Z CIEBIE TAK DUMNY

Avatar MemyLubieMemy

17 października 2025, 23:43

Śmierć

Avatar TrueStoryGuy

6 kwietnia 2023, 18:28

Sam nie wiem, chodźmy na piwo w takim razie.

Avatar TakiOLogin

3 kwietnia 2023, 23:04

"You're right to be afraid Franklin"

Avatar Sworddow

3 kwietnia 2023, 20:25

Avatar Twoja_lodowka

3 kwietnia 2023, 20:21

Też pamiętam jak na osiemnastkę zrzuciłem samochód z gościem w bagażniku z klifu

Avatar ptasznik5

3 kwietnia 2023, 09:02

Powiem wam tak wbicie 18 to nie jest jakieś wielkie uczucie ale od tego wieku życie będzie robiło się tylko gorsze więc have fun

Avatar KittyQueen

3 kwietnia 2023, 07:58

Miałam półtora miesiąca temu. Nie będzie to zbyt odkrywcze ale powiem że dosłownie nic się nie zmienia. Po prostu napiłam się szampana a potem odebrałam dowód osobisty

Avatar Drag_on

3 kwietnia 2023, 07:31

piwooooo

Avatar Potezny_Czlek

3 kwietnia 2023, 06:58

Odpowiedź jest jedna:

Avatar Techniq4

3 kwietnia 2023, 06:45

Wódeczka i piwko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Phi!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Tymi się chodzi

Zaczęło się

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka