Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2018, 12:30
Gang Patoli w skrócie
Odpisz
25 czerwca 2017, 19:58
We've badass over here!
Odpisz
24 marca 2015, 16:53
ten 7 chodził ze mną do szkoły sku*wiel nie ma co!
Odpisz
3 października 2014, 14:39
Walczy bez ciosu w szczepionkę xd
Odpisz
2 lipca 2014, 19:50
FuckerzyHejterzy
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:35
ale który to jest szef grupy? ;-;
Odpisz
8 czerwca 2014, 09:45
Czytać ze zrozumieniem by się przydało co?
Odpisz
8 czerwca 2014, 09:55
chyba tak ;-;
Odpisz
6 czerwca 2014, 19:28
Ale my mamy Hulka i nie podskoczysz!
Odpisz
6 czerwca 2014, 18:58
Rudy nie dostał zaproszenia na własne urodziny XD
Odpisz
6 czerwca 2014, 18:42
Oooo ratujcie się przed gangiem "koksów"! .-.
Odpisz
6 czerwca 2014, 17:06
faktycznie wygląda jakby gwizdał :D
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:16
zamiast 6.gwizdek przeczytałem 6 gwiazdek ; _ ;
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:56
@bylejakbylegdzie: ja też
Odpisz
6 czerwca 2014, 15:19
@bylejakbylegdzie: Ja tak samo :D.
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:57
nasz świat jest zagrożony?
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:40
boje się wyjść na podwórko ;(
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:36
Ałaaaaa!!! Nie w szczepionkę!
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:12
haha Rudy...
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:19
@qwertqwert: haha .... zaraz :| co w tym śmiesznego ?
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:22
@jacek1s: śmieszny jest opis Rudego -_-
Odpisz
6 czerwca 2014, 14:25
@qwertqwert: no co czarna koszulka, rude włosy, piegi no i co w tym śmiesznego ? xd
Odpisz
6 czerwca 2014, 17:39
@jacek1s: Coraz bardziej podejrzewam że jesteś rudy ;p (dobrze myślę?)
Odpisz
6 czerwca 2014, 19:25
@kacper414: źle :P mam brązowe włosy oczy z resztą też
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:40
@jacek1s: Ale czy to nie jest dziwne? W ogóle nie śmieszą cię żarty o rudych, zachowujesz się też troszkę tak jak byś był rudy, ktokolwiek napiszę coś o rudych to zaraz się zjawiasz i piszesz że to nie jest śmieszne. ;p Pozdrawiam
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:44
@kacper414: bo to nie jest śmieszne ;-; podobają mi się rude dziewczyny i wgle jakoś tak mam rage i tyle :P
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:54
@jacek1s: Wszyscy wiemy że podobają ci się rude ;P. Ale mowa to o chłopakach rudzielcach.
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:57
@kacper414: oj tam rudy to rudy trzeba bronić każdego .-. obrażanie blondynek tez mnie wkrurwia :P nie lubie obrażania ludzi nie z ich winy tylko bo tacy już są ;-;
Odpisz
7 czerwca 2014, 10:48
@jacek1s: A murzyni? Ja tam z chęcią bym sobie jednego kupił. :)
Odpisz
7 czerwca 2014, 14:00
@kacper414: na czarnoskórych mam wywalone :D
Odpisz
7 czerwca 2014, 20:55
@jacek1s: Czyli to co pisałeś wcześniej jest bez sensu? ("nie lubie obrażania ludzi nie z ich winy tylko bo tacy już są ;-;")
Odpisz
8 czerwca 2014, 13:29
@kacper414: miałem na myśli kolor włosów naturalny :|
Odpisz