Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PrecenttMantiss

11 kwietnia 2023, 22:33

*któryś raz w tygodniu

Avatar Kosa_W_Nosa

7 kwietnia 2023, 23:03

Niech PiS więcej kasy rozdaje na lewo i prawo

Avatar pmackowiakopl

Edytowano - 8 kwietnia 2023, 07:51

@Kosa_W_Nosa: żeby PiS nie był chciwy

Avatar Crln_7

7 kwietnia 2023, 22:30

Ukraińcy za nasz hajs ładnie się bawią w galeriach handlowych

Avatar przemek1ni

Edytowano - 7 kwietnia 2023, 22:40

@Crln_7: Nie mogę się doczekać rosyjskiego najazdu na Polskę, wtedy nasi rodacy będą mógli się wozić po niemieckich galeriach za germański hajs...
No k*rwa nie wiem do czego bijesz, ale to tak nie działa

Avatar Crln_7

8 kwietnia 2023, 00:23

@przemek1ni: czyli gówno wiesz.

Avatar jejandzej

8 kwietnia 2023, 15:01

@Crln_7: ale ci Ukraińcy mają dobrze… mężczyźni muszą walczyć za swój kraj a kobiety i dzieci przyjeżdżać do polski żeby przeżyć. Poza tym jaki nasz hajs? Chyba nigdzie nie każą ci przekazywać pieniędzy na ukrainę, poza tym te pieniądze są przekazywane na żołnierzy

Avatar Crln_7

8 kwietnia 2023, 16:32

@jejandzej: tak, tak. Z naszych podatków.

Avatar jejandzej

10 kwietnia 2023, 07:39

@Crln_7: no i co? podatki musimy płacić a rząd wydaje na co chce.

Avatar Crln_7

10 kwietnia 2023, 09:35

@jejandzej: no i co? No i to, że mi się to nie podoba.

Avatar jejandzej

10 kwietnia 2023, 09:41

@Crln_7: to jest tak głupie... to że jacyś ukraińcy idą do galerii handlowej to nie znaczy że muszą iść tam w zamian za podatki. Skąd wiesz że nie chodzą do pracy?

Avatar Crln_7

10 kwietnia 2023, 09:45

@jejandzej: obserwuje co się dzieje w Polsce. Płaczą że w Ukrainie im rakiety na głowy spadały, ale na święta sobie i tak pojechali :') tacy z nich uchodźcy, jak ze mnie astronauta

Avatar Duszy_Dym

7 kwietnia 2023, 21:53

Nie wiem co o tym myśleć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Papierowa szkoła posting

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ikony

Brawo za czujność!

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka