Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Landark

6 kwietnia 2023, 11:16

Dla ciekawych:
Osoby, które mają grupę krwi A, są konserwatywne, zdystansowane i bardzo cierpliwe. We wszystkim, co robią są perfekcjonistami. Z drugiej strony potrafią być natrętni, spięci i uparci. Zazwyczaj są to osoby bardzo lojalne i skryte, które niechętnie zdradzają swoje uczucia.

Osoby z grupą krwi B charakteryzuje kreatywność, elastyczność i optymizm. Wszystko, co robią, robią z dużą pasją. Z drugiej strony są to osoby zapominalskie i czasem nieodpowiedzialne. "Typ B" to osoby empatyczne, cechuje je duże zrozumienie dla innych, z łatwością nawiązują kontakty.

Racjonaliści, niezdecydowani, pamiętliwy i nieco zdystansowani to osoby mające grupę krwi AB. Mają niezwykły urok osobisty, przez co cieszą się dużą popularnością wśród innych. W ich podejściu do życia górę nad emocjami i uczuciami bierze rozsądek.

Ambitni, pewni siebie i solidni – ta charakterystyka odnosi się do osób posiadających grupę krwi 0. Z drugiej jednak strony potrafią być to ludzie aroganccy, nieczuli i próżni. Postrzegani są jako osoby o naturalnych skłonnościach przywódczych, mają niezaspokojony głód sukcesu i nie boją się podejmować ryzyka.

Osobiście nie wiem dlaczego to jest niby gorsze od czytania osobowości z dnia urodzin czy położenia ciał niebieskich.

Avatar Darwidx

6 kwietnia 2023, 13:39

@Landark: Mam grupę 0 ale bardzo pasuję do opisu grupy B.

Avatar Landark

6 kwietnia 2023, 13:44

@Darwidx: Ja mam AB i chociaż niektóre cechy pasują, bliżej mi do A

Avatar Tajdeus

7 kwietnia 2023, 05:58

@Landark: No to bujda, bo ja mam inną grupę niż A, a osobowość tej grupy do mnie pasuje.

Avatar Tajdeus

7 kwietnia 2023, 05:56

Japonia w 100%

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2023, 22:04

Aaa to dlatego w niektórych grach Nintendo pyta o grupę krwi

Avatar CupOfWater

6 kwietnia 2023, 11:07

Ej ale oni trochę racji mają, ja mam grupę krwi 0 i rzeczywiście jestem zerem

Avatar CupOfWater

6 kwietnia 2023, 11:08

@CupOfWater: To jest dosłownie najgorszy żart jaki rzuciłem w tym roku, a mamy dopiero kwiecień
gdybym mógł, to bym podstawił pod niego jeszcze dźwięk mokrego bąka dla dopełnienia

Avatar
ddawdad

6 kwietnia 2023, 11:40

@CupOfWater: Nie puszczaj żadnego bąka, bo będzie jeszcze bardziej śmierdzieć.

Avatar
Hamczurk

6 kwietnia 2023, 11:01

jakby nie patrzeć ma to chociaż te minimum sensu

Avatar pmackowiakopl

6 kwietnia 2023, 11:05

chociaż ma jakiś sens

Avatar Egirl

6 kwietnia 2023, 10:58

Szczerze
To z krwią ma więcej sensu niż gówno z zodiakami
Choć i to i to jest w Japonii używane

Avatar kiwi999999

Edytowano - 6 kwietnia 2023, 10:45

Jest tego jeden plus, w niektórych przypadkach może to zapobiec konfliktowi serologicznemu.
Chociaż? Zależy to od tego jak dobierają.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Totalnie

Były nóżki, nie ma nóżek

Należy się za piękne oczy

Papierowa szkoła posting

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka