Cokolwiek zrobisz, Japończyk zrobi to bardziej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
Należy się za piękne oczy
Papierowa szkoła posting
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2023, 11:16
Dla ciekawych:
Osoby, które mają grupę krwi A, są konserwatywne, zdystansowane i bardzo cierpliwe. We wszystkim, co robią są perfekcjonistami. Z drugiej strony potrafią być natrętni, spięci i uparci. Zazwyczaj są to osoby bardzo lojalne i skryte, które niechętnie zdradzają swoje uczucia.
Osoby z grupą krwi B charakteryzuje kreatywność, elastyczność i optymizm. Wszystko, co robią, robią z dużą pasją. Z drugiej strony są to osoby zapominalskie i czasem nieodpowiedzialne. "Typ B" to osoby empatyczne, cechuje je duże zrozumienie dla innych, z łatwością nawiązują kontakty.
Racjonaliści, niezdecydowani, pamiętliwy i nieco zdystansowani to osoby mające grupę krwi AB. Mają niezwykły urok osobisty, przez co cieszą się dużą popularnością wśród innych. W ich podejściu do życia górę nad emocjami i uczuciami bierze rozsądek.
Ambitni, pewni siebie i solidni – ta charakterystyka odnosi się do osób posiadających grupę krwi 0. Z drugiej jednak strony potrafią być to ludzie aroganccy, nieczuli i próżni. Postrzegani są jako osoby o naturalnych skłonnościach przywódczych, mają niezaspokojony głód sukcesu i nie boją się podejmować ryzyka.
Osobiście nie wiem dlaczego to jest niby gorsze od czytania osobowości z dnia urodzin czy położenia ciał niebieskich.
Odpisz
6 kwietnia 2023, 13:39
@Landark: Mam grupę 0 ale bardzo pasuję do opisu grupy B.
Odpisz
6 kwietnia 2023, 13:44
@Darwidx: Ja mam AB i chociaż niektóre cechy pasują, bliżej mi do A
Odpisz
7 kwietnia 2023, 05:58
@Landark: No to bujda, bo ja mam inną grupę niż A, a osobowość tej grupy do mnie pasuje.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 05:56
Japonia w 100%
Odpisz
6 kwietnia 2023, 22:04
Aaa to dlatego w niektórych grach Nintendo pyta o grupę krwi
Odpisz
6 kwietnia 2023, 11:07
Ej ale oni trochę racji mają, ja mam grupę krwi 0 i rzeczywiście jestem zerem
Odpisz
6 kwietnia 2023, 11:08
@CupOfWater: To jest dosłownie najgorszy żart jaki rzuciłem w tym roku, a mamy dopiero kwiecień
gdybym mógł, to bym podstawił pod niego jeszcze dźwięk mokrego bąka dla dopełnienia
Odpisz
6 kwietnia 2023, 11:40
@CupOfWater: Nie puszczaj żadnego bąka, bo będzie jeszcze bardziej śmierdzieć.
Odpisz
6 kwietnia 2023, 11:01
jakby nie patrzeć ma to chociaż te minimum sensu
Odpisz
6 kwietnia 2023, 11:05
chociaż ma jakiś sens
Odpisz
6 kwietnia 2023, 10:58
Szczerze
To z krwią ma więcej sensu niż gówno z zodiakami
Choć i to i to jest w Japonii używane
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2023, 10:45
Jest tego jeden plus, w niektórych przypadkach może to zapobiec konfliktowi serologicznemu.
Chociaż? Zależy to od tego jak dobierają.
Odpisz