Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mafiax2006

Edytowano - 7 kwietnia 2023, 19:58

Na samą myśl że będę musiał organizować coś na 18 się strasznie stresuje bo większość osób robi takie doj...ne 18 a ja nie jestem zbyt imprezowy ale z drugiej strony człowiek chciałby mieć jakieś fajne wspomnienia na starość

Avatar lordbaysel

7 kwietnia 2023, 20:27

@mafiax2006: zorganizuj w jakiejś chatce w górach, wykruszysz w ten sposób całą ekipę która byłaby tylko tłem i przyszła się nawalić, a dobre ziomki pojadą, a przy ognisku fajnie się siedzi.

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

7 kwietnia 2023, 22:29

@mafiax2006: Na moją 18 mama upiekła mi ciasto z jagodami i kruszonką. Zjedliśmy w gronie domowników. Jakoś przeżyłam telefony z życzeniami od dalszej rodziny
Całkiem niezły wynik dla introwertyka

Popieram zdanie lordbaysela :)

Avatar M_ateo_1

7 kwietnia 2023, 22:40

@mafiax2006: musisz? Ja nie robiłem i nie żałuję

Avatar Przemek572

7 kwietnia 2023, 23:14

@mafiax2006: ja na moją 18 zaprosiłem 2 znajomych i piliśmy wspominając naszą młodość

Avatar Antycypator

8 kwietnia 2023, 08:29

@mafiax2006: polecam zmienić nieco myślenie. MOŻESZ, a nie MUSISZ. Nikt cię nie zmusza, a wybór należy do ciebie.

Avatar Grewest

8 kwietnia 2023, 10:29

@mafiax2006: a dobre wspomnienia możesz mieć z innego fajnego wydarzenia.

Możesz po prostu zaprosić parę osób na jaką pizzę i kebaba.

Avatar Przemek572

8 kwietnia 2023, 20:03

@Grewest: albo nikogo nie zapraszać, zjeść tą samą ilość pizzy i kebaba, i mieć potencjalnie jeszcze lepsze wspomnienia.

Avatar Crln_7

Edytowano - 7 kwietnia 2023, 22:35

Ponieważ nie jesteśmy babami. Mam świętować rok dalej, w którym jestem bliżej piachu? Proszę was. Kobiety świętują byle gówno.

Avatar Exzit1

6 kwietnia 2023, 20:13

Ja się urodziłeś to raczej nie miałeś zbyt dużo problemów. Nawet nic robić nie musiałeś.

Avatar lordbaysel

7 kwietnia 2023, 20:28

@Exzit1: kuźwa, literalnie 10 sekund po porodzie musisz się nauczyć oddychać.

Avatar Figarus

7 kwietnia 2023, 19:51

Beczka w filmiku o byciu płodem ma rację. Największym wygrywem jest niewidzenie się.

Avatar
Orchidea_

7 kwietnia 2023, 19:12

Ja literalnie zapomniałem o swoich urodzinach, zresztą nie lubię ich obchodzić, bo czuję się wtedy niepotrzebnie wyróżniony.

Avatar Hyena21

6 kwietnia 2023, 22:03

Dzień jak każdy. Co tu świętować?

Avatar Talerz

Edytowano - 6 kwietnia 2023, 20:36

Ja przestałam świętować urodziny, bo każde z nich zepsuła mi moja matka darciem mordy i awanturami bez powodu. Bardzo źle mi się kojarzą i wolę po prostu przetrwać ten dzień w spokoju

Avatar Potezny_Czlek

6 kwietnia 2023, 20:24

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2023, 19:40

rel

Avatar Boberek00

6 kwietnia 2023, 19:22

Avatar Oloest4

6 kwietnia 2023, 19:22

Ja na przykład przestałem obchodzić moje urodziny w wieku 14 lat , polecam bo nie marnujesz sobie nadzieji że będzie lepiej bo nie musisz słuchać pie....enia twojej rodziny , 18 też nie obchodziłem znaczy nie licząć wyjścia i wyj...nia litra z moją przyjacióką z dzieciństwa to nie

Avatar mont111

6 kwietnia 2023, 19:21

Byo

Avatar Maruchi

Edytowano - 6 kwietnia 2023, 19:21

Op nie ma urodzin bo jest botem i rosyjskim szpiegiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka