Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 kwietnia 2023, 19:58
Na samą myśl że będę musiał organizować coś na 18 się strasznie stresuje bo większość osób robi takie doj...ne 18 a ja nie jestem zbyt imprezowy ale z drugiej strony człowiek chciałby mieć jakieś fajne wspomnienia na starość
Odpisz
7 kwietnia 2023, 20:27
@mafiax2006: zorganizuj w jakiejś chatce w górach, wykruszysz w ten sposób całą ekipę która byłaby tylko tłem i przyszła się nawalić, a dobre ziomki pojadą, a przy ognisku fajnie się siedzi.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 22:29
@mafiax2006: Na moją 18 mama upiekła mi ciasto z jagodami i kruszonką. Zjedliśmy w gronie domowników. Jakoś przeżyłam telefony z życzeniami od dalszej rodziny
Całkiem niezły wynik dla introwertyka
Popieram zdanie lordbaysela :)
Odpisz
7 kwietnia 2023, 22:40
@mafiax2006: musisz? Ja nie robiłem i nie żałuję
Odpisz
7 kwietnia 2023, 23:14
@mafiax2006: ja na moją 18 zaprosiłem 2 znajomych i piliśmy wspominając naszą młodość
Odpisz
8 kwietnia 2023, 08:29
@mafiax2006: polecam zmienić nieco myślenie. MOŻESZ, a nie MUSISZ. Nikt cię nie zmusza, a wybór należy do ciebie.
Odpisz
8 kwietnia 2023, 10:29
@mafiax2006: a dobre wspomnienia możesz mieć z innego fajnego wydarzenia.
Możesz po prostu zaprosić parę osób na jaką pizzę i kebaba.
Odpisz
8 kwietnia 2023, 20:03
@Grewest: albo nikogo nie zapraszać, zjeść tą samą ilość pizzy i kebaba, i mieć potencjalnie jeszcze lepsze wspomnienia.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2023, 22:35
Ponieważ nie jesteśmy babami. Mam świętować rok dalej, w którym jestem bliżej piachu? Proszę was. Kobiety świętują byle gówno.
Odpisz
6 kwietnia 2023, 20:13
Ja się urodziłeś to raczej nie miałeś zbyt dużo problemów. Nawet nic robić nie musiałeś.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 20:28
@Exzit1: kuźwa, literalnie 10 sekund po porodzie musisz się nauczyć oddychać.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 19:51
Beczka w filmiku o byciu płodem ma rację. Największym wygrywem jest niewidzenie się.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 19:12
Ja literalnie zapomniałem o swoich urodzinach, zresztą nie lubię ich obchodzić, bo czuję się wtedy niepotrzebnie wyróżniony.
Odpisz
6 kwietnia 2023, 22:03
Dzień jak każdy. Co tu świętować?
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2023, 20:36
Ja przestałam świętować urodziny, bo każde z nich zepsuła mi moja matka darciem mordy i awanturami bez powodu. Bardzo źle mi się kojarzą i wolę po prostu przetrwać ten dzień w spokoju
Odpisz
6 kwietnia 2023, 20:24
Odpisz
6 kwietnia 2023, 19:40
rel
Odpisz
6 kwietnia 2023, 19:22
Odpisz
6 kwietnia 2023, 19:22
Ja na przykład przestałem obchodzić moje urodziny w wieku 14 lat , polecam bo nie marnujesz sobie nadzieji że będzie lepiej bo nie musisz słuchać pie....enia twojej rodziny , 18 też nie obchodziłem znaczy nie licząć wyjścia i wyj...nia litra z moją przyjacióką z dzieciństwa to nie
Odpisz
6 kwietnia 2023, 19:21
Byo
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2023, 19:21
Op nie ma urodzin bo jest botem i rosyjskim szpiegiem
Odpisz