Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Żartownisie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2023, 19:55
ja dosłownie zamiast patrzyć na walkę, patrzyłem na tańczących ludzi w tle
Odpisz
8 kwietnia 2023, 20:00
@Kemono16: też
Odpisz
9 kwietnia 2023, 16:51
@Kemono16: Tamta impreza była już na tyle zaawansowana, że nie zauważali już nawalających się ludzi.
Odpisz
8 października 2025, 19:59
@Herbatkoholik: Przyjmując, że cały klub był pełny osób o wysokim stężeniu narkołyków w organiźmie, dalej to nie wyjaśnia czemu kilkaset osób ignorowało strzelaniny i widowiskowe przerzuty za barierki. Po prawdzie im dalej w serię, tym bardziej filmy są odklejone od realizmu, począwszy od słynnej sceny z tłumikami po neutralizację trzech typów przez niewidomego dzwonkiem do drzwi.
I tak, zawsze będę fanem, mimo głupot kino doskonałe.
A policja? Po co ma interweniować, czy cywilom się dzieje krzywda? Pełna kulturka, pewnie po strzelaninie na środku ronda przyjeżdża kilku gości w czerni i zmywa krew, jedynie jak szkodzą to lekkie utrudnienia na drodze.
Odpisz
10 kwietnia 2023, 12:27
Tymczasem policja: nie ma jej albo codzienne rozpierduchy to dla nich normalka
Odpisz
9 kwietnia 2023, 14:56
Najgorszy kretynizm w tej serii (chociaż nie oglądałem najnowszej części może jest coś gorszego) to ta strzelanina z tłumikami w metrze
Odpisz
9 kwietnia 2023, 19:40
@kokomando: w 4 walka w klubie była piękna, ci się zabijają to jakiś tomahawk w kimś to co innego, to się przez barierki na niższy poziom wywalają i wszyscy ludzie mają w nich wyj...ne i se tańczą
Odpisz
9 kwietnia 2023, 19:39
Dosłownie skończyłam oglądać Wicka 10 minut temu i wyswietlil sie ten mem
Śledzą mnie
Odpisz
9 kwietnia 2023, 19:22
oni po prostu maja wyj...ne na to
Odpisz
8 kwietnia 2023, 21:39
Tak sobie myślę, że seria nie jest tak naprawdę o gościu, który perfekcyjnie morduje ludzi, bo zakłócają mu święty spokój. Nazwa "John Wick" odnosi się chyba bardziej do jego legendy, a co za tym idzie do ludzi; jego dłużników, wierzycieli, świadków, fanów, a co najważniejsze - przyjaciół. Już od pierwszego filmu giną w jego imieniu, zabijają w jego imieniu i wypowiadają wojny w jego imieniu.
I dlatego te filmy są takie piękne w mojej opinii.
Odpisz