memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 kwietnia 2023, 21:44
Moja matka mi pozwoliła ubrać się na święta na czarno, więc wyszedłem jako największy możliwy emos
Odpisz
10 kwietnia 2023, 18:16
Czemu Zełenski wygląda, jakby był tylko ochroniarzem, a ta koło niego, była prezydentem
10 kwietnia 2023, 18:35
@Tajwan: Może sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, a my o czymś nie wiemy....
11 kwietnia 2023, 02:18
@Tajwan: poniważ propaganda
10 kwietnia 2023, 23:33
Nwm czemu ziom kojarzy mi się z my body is ready
10 kwietnia 2023, 22:53
Pajac
8 kwietnia 2023, 18:23
Będzie*
8 kwietnia 2023, 18:41
@Boberek00: będzie zabawa
9 kwietnia 2023, 17:41
@mont111: będzie się działo
10 kwietnia 2023, 22:40
@KaRaz14: I znowu nocy będzie mało
10 kwietnia 2023, 19:20
Ja też zawsze jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc to siedzę zawsze w bluzie
10 kwietnia 2023, 19:18
I jeszcze te logo na jego bluzie...
10 kwietnia 2023, 18:04
To ja nie rozumiem w czym problem.
8 kwietnia 2023, 18:24
Zaj... sweter co się czepiasz ?
8 kwietnia 2023, 20:01
@Leszy: no właśnie
8 kwietnia 2023, 18:32
Mój tata na święta...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2023, 21:44
Moja matka mi pozwoliła ubrać się na święta na czarno, więc wyszedłem jako największy możliwy emos
Odpisz
10 kwietnia 2023, 18:16
Czemu Zełenski wygląda, jakby był tylko ochroniarzem, a ta koło niego, była prezydentem
Odpisz
10 kwietnia 2023, 18:35
@Tajwan: Może sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, a my o czymś nie wiemy....
Odpisz
11 kwietnia 2023, 02:18
@Tajwan: poniważ propaganda
Odpisz
10 kwietnia 2023, 23:33
Nwm czemu ziom kojarzy mi się z my body is ready
Odpisz
10 kwietnia 2023, 22:53
Pajac
Odpisz
8 kwietnia 2023, 18:23
Będzie*
Odpisz
8 kwietnia 2023, 18:41
@Boberek00: będzie zabawa
Odpisz
9 kwietnia 2023, 17:41
@mont111: będzie się działo
Odpisz
10 kwietnia 2023, 22:40
@KaRaz14: I znowu nocy będzie mało
Odpisz
10 kwietnia 2023, 19:20
Ja też zawsze jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc to siedzę zawsze w bluzie
Odpisz
10 kwietnia 2023, 19:18
I jeszcze te logo na jego bluzie...
Odpisz
10 kwietnia 2023, 18:04
To ja nie rozumiem w czym problem.
Odpisz
8 kwietnia 2023, 18:24
Zaj... sweter co się czepiasz ?
Odpisz
8 kwietnia 2023, 20:01
@Leszy: no właśnie
Odpisz
8 kwietnia 2023, 18:32
Mój tata na święta...
Odpisz