Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2014, 19:26
Maski nie mają filtrów ;-;
Odpisz
9 czerwca 2014, 08:39
Czarnobyl jest wyludniony -,-
A z pojazdów jeździ jeżeli się nie myle tylko 1 wycieczkowy autobus dla Ciekawych. (Adbuster z kimś nagrywał pobyt tam)
Odpisz
9 czerwca 2014, 15:15
@volf360: Adbuster z kimś tam.. to jego brat ciole.
Odpisz
9 czerwca 2014, 15:25
@volf360: Z SciFunem
Odpisz
9 czerwca 2014, 16:50
@gelo1238: Sorry mam po prostu słabą ... eee ... zapomniałem co mam słabe :(
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:12
@volf360: Czarnobyl NIE JEST wyludniony.
Odpisz
9 czerwca 2014, 21:28
@RozowaLandryna: To tam zamieszkasz ?
Odpisz
30 czerwca 2014, 05:20
@volf360: Nie mówili że mieszka tam z 11 osób ale dzieci wstępu nie mają
Odpisz
9 czerwca 2014, 13:55
O co chodzi z tym Czarnobylem ,bo nie jestem w temacie? xD
Odpisz
9 czerwca 2014, 14:09
@Juli826: no bo sławni "tube raiders" zrobili filmy o czarnobylu i teraz wszyscy się tym podniecają. Ogólnie interesujący temat polecam poczytać o czarnobylu
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:16
@Juli826: Gdzie Ty się chowałaś, że o katastrofie w Czarnobylu nie słyszałaś? W dżungli?
Odpisz
9 czerwca 2014, 13:49
Pyro z TF2?
Odpisz
9 czerwca 2014, 07:30
Jak raz mogę napisać uczciwie : "tym czasem w Czarnobylu". I nikt mi nie powie, że to Rosja czy Ukraina ^^
Odpisz
9 czerwca 2014, 08:28
@Darwineek: Czarnobyl leży w Ukrainie?
Odpisz
9 czerwca 2014, 10:01
@Darwineek: czarnobyl lezy na ukrainie
Odpisz
9 czerwca 2014, 12:14
@skate07071: Nie wiem czemu, ale zawsze myślałam, że w Rosji... Całe życie w kłamstwie ;__;
Odpisz
9 czerwca 2014, 13:31
@paula2002: miasto na ukrainie w obwodzie kjiowskim to podstawa 1 gim (u nas na początek klasy o tym mówiliśmy)
Odpisz
9 czerwca 2014, 15:11
@paula2002: W Rosji kiedyś leżał. -.-
Odpisz
9 czerwca 2014, 07:32
pojazdy działają więc nie raczej to kilka osób dopiero się tam wybiera
Odpisz