Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CukiereczeQ

2 marca 2016, 20:22

Dajcie Larze chustę!!! ^^

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2015, 20:33

Sonica to nie dotyczy

Avatar KotPrezesa112

26 lutego 2015, 17:05

chusta jest zaj**ista

Avatar DawidThePlayer

8 czerwca 2014, 16:01

Książę ma szal, ale obrazek spoko, zwłaszcza, że ktoś pomyślał o nowej wersji Sonica z Sonic Boom!

Avatar gulpin

8 czerwca 2014, 16:15

@DawidThePlayer: która wygląda dziwnie

Avatar DawidThePlayer

8 czerwca 2014, 16:19

@gulpin: Nom. trochę zje**ne, że ma dłuższe nogi i przez to wygląda jak człowiek.

Avatar bartusielek

15 listopada 2014, 13:17

@DawidThePlayer: Wygląda najlepiej z chustą. Jak wsyzscy z za**bistych gier!

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2014, 17:19

A Blaskovic nie miał chusty a był za**bisty ;)

Avatar bylejakbylegdzie

8 czerwca 2014, 18:41

Blazkowicz to był :)

Avatar TheBDQJP

20 lipca 2014, 16:47

Niedawno grałem w wolfensteina :D

Avatar Ergon12

9 czerwca 2014, 15:58

Nie fajna za**b**TA

Avatar smerfik14

8 czerwca 2014, 19:22

Gdzie jest watch dogs?

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2014, 08:09

@smerfik14: Aiden nie był za**bisty. Był tylko mszczącym się hakerem ;D

Avatar dahaka01

8 czerwca 2014, 22:33

Przecież Sonic i bez chusty jest fajny

Avatar WolfWolfyWolf

8 czerwca 2014, 20:53

DAJ JEJ KAPTUR I STRÓJ ASSASSINA ANIE D:D

Avatar shark2199

8 czerwca 2014, 17:43

Aiden też ma chustę?

Avatar kubakk12

8 czerwca 2014, 17:23

Gordon Freeman... z chustą ;-; Przytulcie mnie ;-;

Avatar ola05

8 czerwca 2014, 17:16

drake z chustą wygląda fajnie i polecam gre umcharted 3

Avatar Droid

8 czerwca 2014, 16:17

Moim zdaniem postacie nie są najważniejsze a najważniejsze żeby dobrze się bawić w grze :)

Avatar
Michaelpl03

8 czerwca 2014, 16:28

@Droid: A jak się ma fajną postać to lepiej się bawi ;)

Avatar Droid

8 czerwca 2014, 16:29

Mario Sonic ?

Avatar BilboBaggins

8 czerwca 2014, 16:30

@Droid: "najważniejsze żeby dobrze się bawić w grze" Np. Masturbować?

Avatar Droid

8 czerwca 2014, 16:31

@BilboBaggins: Akurat oto mi nie chodziło ;)

Avatar NazesGames

8 czerwca 2014, 16:46

@Droid: Najważniejsze,żeby postać miała chustę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Brawo za czujność!

To by wystarczyło

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka