Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szkielzu

27 października 2019, 01:53

ok boomer

Avatar Leszy

24 lutego 2024, 19:28

@Szkielzu: A kurat to nie jest boomer moment.

Avatar Pojewalnietaax3

8 czerwca 2014, 18:32

Tak. dokładnie. Trzeba korzystać z życia i się nim cieszyć.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2014, 09:00

Avatar Pojewalnietaax3

18 sierpnia 2014, 10:19

Ty też, póki Cię nie zjedzą :3.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2014, 10:23

Avatar Pojewalnietaax3

18 sierpnia 2014, 10:29

;3 Korzystaj. C:

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2014, 10:31

@Pojewalnietaax3: no własnie korzystam ,siedzę przed komputerem a jestem chlebem ;3

Avatar Pojewalnietaax3

18 sierpnia 2014, 10:36

na dwór wychodź. Z przyjaciółmi się baw.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2014, 12:33

@Pojewalnietaax3: bułki nie chcą się ze mną bawić , i mieszkam w piekarni na rynku obok ulic nie ma miejsca na zabawe

Avatar Pojewalnietaax3

18 sierpnia 2014, 12:33

D: to się przeprowadź do Francji Xd..

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2014, 12:37

@Pojewalnietaax3: no bagietki są milsze ;3

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 21:19

@Pojewalnietaax3: Zgadzam się z tym jak najbardziej a najgorsze jest to, że na świecie są ludzie łatwowierni i nabierają się na tandetnie reklamy i nie robią nic ze swoim życiem. Pozdro.

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2014, 18:26

trzeba korzystać z życia

Avatar matylda100404

8 czerwca 2014, 15:32

Czy ten kolo w telewizji to Ibisz ? Wcale się nie starzeje.

Avatar jacek1s

8 czerwca 2014, 13:33

ciekawe skąd ma taki fajny zegarek :D

Avatar majki909

8 czerwca 2014, 14:14

@jacek1s: Zapewne zobaczył reklamę ''Czy zawsze się spóźniasz na ''ostatnie'' urodziny kumpla...''

Avatar LSD2000

8 czerwca 2014, 13:44

Wniosek jest jeden, reklamy to zło *Instaluje adblocka*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Niezniszczalne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przyszłość jest piękna

Należy się za piękne oczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka