Bądź kimś więcej, niż pożytecznym idiotą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Należy się za piękne oczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2019, 01:53
ok boomer
Odpisz
24 lutego 2024, 19:28
@Szkielzu: A kurat to nie jest boomer moment.
Odpisz
8 czerwca 2014, 18:32
Tak. dokładnie. Trzeba korzystać z życia i się nim cieszyć.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:00
@Pojewalnietaax3: a ja?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:19
Ty też, póki Cię nie zjedzą :3.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:23
@Pojewalnietaax3: no ;3
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:29
;3 Korzystaj. C:
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:31
@Pojewalnietaax3: no własnie korzystam ,siedzę przed komputerem a jestem chlebem ;3
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:36
na dwór wychodź. Z przyjaciółmi się baw.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 12:33
@Pojewalnietaax3: bułki nie chcą się ze mną bawić , i mieszkam w piekarni na rynku obok ulic nie ma miejsca na zabawe
Odpisz
18 sierpnia 2014, 12:33
D: to się przeprowadź do Francji Xd..
Odpisz
18 sierpnia 2014, 12:37
@Pojewalnietaax3: no bagietki są milsze ;3
Odpisz
16 lipca 2015, 21:19
@Pojewalnietaax3: Zgadzam się z tym jak najbardziej a najgorsze jest to, że na świecie są ludzie łatwowierni i nabierają się na tandetnie reklamy i nie robią nic ze swoim życiem. Pozdro.
Odpisz
8 czerwca 2014, 18:26
trzeba korzystać z życia
Odpisz
8 czerwca 2014, 15:32
Czy ten kolo w telewizji to Ibisz ? Wcale się nie starzeje.
Odpisz
8 czerwca 2014, 13:33
ciekawe skąd ma taki fajny zegarek :D
Odpisz
8 czerwca 2014, 14:14
@jacek1s: Zapewne zobaczył reklamę ''Czy zawsze się spóźniasz na ''ostatnie'' urodziny kumpla...''
Odpisz
8 czerwca 2014, 13:44
Wniosek jest jeden, reklamy to zło *Instaluje adblocka*
Odpisz