Znalazłem dziś ogromnego pająka w swojej wannie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2014, 17:38
ja wiem....... czy on taki ogromny
Odpisz
7 lipca 2014, 11:26
ja nie wiem skąd ten lęk przed pająkami.To zwykłe stworzenia.
Odpisz
2 maja 2021, 21:26
@Adamjakub654: a do tego są pożyteczne
Odpisz
6 czerwca 2014, 18:11
Przypuszczam, że mam w domu gniazdo sieciarzy. W sumie widziałem już ich u mnie kilkanaście i to już od kilku lat.
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:13
@Paulius: Run run away...Run run away...
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2014, 20:20
@WiemKimJestes: ten sieciarz na obrazku jest malutki. Te które ja mam w domu muszę zabijać szpadlem, bo są 2x większe.
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:22
@Paulius: łączę się w bólu...UWAŻAJ! ZA TOBĄ!
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:23
@WiemKimJestes: to wielkie i czarne za mną to pies, panie zoologu :P
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:27
@Paulius: Trzeba być czujnym :P
Odpisz
14 czerwca 2014, 11:06
@Paulius: nie chodziło mu o psa tylko to co jest za psem
Odpisz
14 czerwca 2014, 11:23
@Paulius: zmień awatara proszę
co do pająków to też mam ładną ilość ich w łazience ale za to mogę siedzieć na sraczu bez towarzystwa much i komarów
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:37
@bylejakbylegdzie: a ja w łazience to zamiast pająków to mam Muchy ! xD
Odpisz
24 czerwca 2014, 07:21
@Equilibrium: a ja w swoim pokoju mam gdzies w scianie ul pszczol i od czasu do czasu wychodza (sorry bez polskich bo pisze z telefonu)
Odpisz
14 czerwca 2014, 16:00
Ten problem można rozwiązać na kilka sposobów:
1) Na idiotę - spalić dom
2) Na dobrego człowieka - kartka, szklanka i na podwórko
3) Na sadystę - polać go wodą i zacząć go "topić"
Odpisz
14 czerwca 2014, 18:21
@Stasiek121: ja zawszę wybieram 3 opcję >:D
Odpisz
14 czerwca 2014, 18:40
@Stasiek121: wybieram sposób na sadystę
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:59
Ja wziąłbym szklankę i kawałek kartki i wypościłbym go gdzieś na dworze.
Odpisz