Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2014, 17:38

ja wiem....... czy on taki ogromny

Avatar Adamjakub654

7 lipca 2014, 11:26

ja nie wiem skąd ten lęk przed pająkami.To zwykłe stworzenia.

Avatar Pandzianikki

2 maja 2021, 21:26

@Adamjakub654: a do tego są pożyteczne

Avatar Paulius

6 czerwca 2014, 18:11

Przypuszczam, że mam w domu gniazdo sieciarzy. W sumie widziałem już ich u mnie kilkanaście i to już od kilku lat.

Avatar WiemKimJestes

6 czerwca 2014, 20:13

@Paulius: Run run away...Run run away...

Avatar Paulius

Edytowano - 6 czerwca 2014, 20:20

@WiemKimJestes: ten sieciarz na obrazku jest malutki. Te które ja mam w domu muszę zabijać szpadlem, bo są 2x większe.

Avatar WiemKimJestes

6 czerwca 2014, 20:22

@Paulius: łączę się w bólu...UWAŻAJ! ZA TOBĄ!

Avatar Paulius

6 czerwca 2014, 20:23

@WiemKimJestes: to wielkie i czarne za mną to pies, panie zoologu :P

Avatar WiemKimJestes

6 czerwca 2014, 20:27

@Paulius: Trzeba być czujnym :P

Avatar mrklorens

14 czerwca 2014, 11:06

@Paulius: nie chodziło mu o psa tylko to co jest za psem

Avatar bylejakbylegdzie

14 czerwca 2014, 11:23

@Paulius: zmień awatara proszę

co do pająków to też mam ładną ilość ich w łazience ale za to mogę siedzieć na sraczu bez towarzystwa much i komarów

Avatar Equilibrium

14 czerwca 2014, 12:37

@bylejakbylegdzie: a ja w łazience to zamiast pająków to mam Muchy ! xD

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2014, 07:21

@Equilibrium: a ja w swoim pokoju mam gdzies w scianie ul pszczol i od czasu do czasu wychodza (sorry bez polskich bo pisze z telefonu)

Avatar Stasiek121

14 czerwca 2014, 16:00

Ten problem można rozwiązać na kilka sposobów:
1) Na idiotę - spalić dom
2) Na dobrego człowieka - kartka, szklanka i na podwórko
3) Na sadystę - polać go wodą i zacząć go "topić"

Avatar Near1

14 czerwca 2014, 18:21

@Stasiek121: ja zawszę wybieram 3 opcję >:D

Avatar jakub2098

14 czerwca 2014, 18:40

@Stasiek121: wybieram sposób na sadystę

Avatar Bellsprout

14 czerwca 2014, 12:59

Ja wziąłbym szklankę i kawałek kartki i wypościłbym go gdzieś na dworze.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To musiało być męczące

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka