Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nie idź!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 07:59
Nudy, były lepsze zabawy
Odpisz
2 marca 2018, 22:12
rocznik 2004 a tez tak robilem
cos ze mną nie tak
Odpisz
20 marca 2015, 23:20
kochałam to!
Odpisz
6 stycznia 2015, 00:29
uwielbiałam
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:30
Miałem taką !!! Myszka ma serek :(((
Odpisz
27 sierpnia 2014, 17:59
Pierwszy komp <3 troszkę ciężkie były :)
Odpisz
14 sierpnia 2014, 16:35
no...
Odpisz
10 czerwca 2014, 22:30
Ja tam ją tylko czyściłem, nie turlałem. ._.
Odpisz
10 czerwca 2014, 19:44
Pamiętam te czasy :D
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:57
jak ktoś wyjedzie z tekstem "gimby nie znajo" to nie ręczę za siebie...
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:58
@slenderr: Dorośli znajo
Odpisz
9 czerwca 2014, 21:13
@slenderr: gimby nie znajo
Odpisz
9 czerwca 2014, 21:30
@Ontariel: bardzo dorosłe. pewnie masz niewiele więcej lat niż ja...
Odpisz
9 czerwca 2014, 21:42
@slenderr: gimby nie znajo i nie poznajo
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2014, 22:21
@mmatik: to nie jest zabawne.
Odpisz
9 czerwca 2014, 23:55
@slenderr: gimby nie znajo bo nie majom
Odpisz
10 czerwca 2014, 07:24
@slenderr: ale to prawda... mało kto urodzony w XXI wieku wgl wie że takie myszki istniały... większość wychowała się w erze myszek optycznych... wiem bo sam w 2001 roku taką sobie kupiłem i nadal działa
Odpisz
10 czerwca 2014, 08:39
@mmatik: taaa te stare mysze optyczne sa naprawde wytrzymale mialem taka 7 lat i przestal lpm dzialac a nowa po tygodniu padla
Odpisz
10 czerwca 2014, 09:12
@chojnek: bo kiedyś robili solidniejsze rzeczy... teraz robią wszystko z myślą o gwarancji... tzn przedmiot działa do czasu aż gwarancja się nie skończy
Odpisz
10 czerwca 2014, 13:24
@mmatik: Wiesz... Mam tą i tą myszkę. Ta optyczna ma już z 8 lat, a trzyma się nadal. Oczywiście myszka z kulką też dobra (choć rzadko jej używam).
Odpisz
10 czerwca 2014, 16:38
@slenderr: chciałaś to masz :p
Odpisz
10 czerwca 2014, 15:31
mam 13 lat i pamiętam :)
Odpisz
10 czerwca 2014, 15:15
Tęsknie...
Odpisz
10 czerwca 2014, 11:09
ja ją obrałam z gumy i miałam taką fajną metalową kulkę :D
Odpisz
10 czerwca 2014, 07:21
JA to pamiętam a mam 11 lat .
Odpisz
9 czerwca 2014, 22:00
Ja jestem (niestety) jeszcze dzieckiem, a pamiętam te czasy ^^
Odpisz
9 czerwca 2014, 23:56
@kazakol2000: 14/13 lat i dzieckiem się nazywasz? W sumie to każdy jest dzieckiem niezależnie od wieku.
Odpisz