Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaczkodon

19 kwietnia 2023, 11:38

Liberałowie be like:
- zero podatków wolność
+ LHURRAAAAA
-Szkoła podstawowa czesne 500zł miesiąc
+Ej cze..
-wizyta w poradnii 750zł
+ Zwolnij
-pryncypałki 15 zł
+ Ale.one nie były refundowane i tak ale kur... ILE??

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2023, 23:05

@Kaczkodon: jakbyśmy teraz za to już nie płacili w podatkach xD

Avatar Tomasz1977

22 kwietnia 2023, 05:14

Kompresją tego jpga przeraża

Avatar Jestem_fajny

20 kwietnia 2023, 09:19

Ja czekający na dobrych polityków, którzy naprawią finanse państwa i relacje międzynarodowe:

komentarz obrazkowy

Avatar TakiOLogin

Edytowano - 19 kwietnia 2023, 15:37

Ale w sumie serio nie wiadomo na kogo głosować.

PiS- (wiadome powody)

PO- prawie tak samo źli krętacze i złodzieje jak powyżej

Konfederacja- zlot nacjonalistów faszystów, konserwatystów i innych ONR'owców poza tym w głównej mierze eurosceptycy (to tylko część minusów z tym ugrupowaniem)

Lewica- mówiąc skrótowo zbyt lewicowa jak na mój światopogląd

Polska2050- partia trochę zbyt neutralna i centrystyczna, biorą za dużo ludzi z przeszłościami w różnych innych partiach zamiast brać jakieś nowe twarze. +Brakuje im silnej pozycji

PSL- partia dla rolników której dawno przestało zależeć na rolnikach. Przychylają się do rządzącej akurat partii dla swoich własnych korzyści.

Słowem każdy wybór jest ...jowy

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2023, 10:24

zagłosuję na miłośników zmian i lgbt i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi. rzycie to gra moi drodzy

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2023, 23:56

Liberal be like

Avatar OwOcomedy

17 kwietnia 2023, 15:07

Jak twoja lewica to PO, a prawica to PiS to się nie dziwię

Avatar OwOcomedy

17 kwietnia 2023, 15:19

@OwOcomedy: w Polsce nawet lewica nie rządziła jako taka

Avatar
DzikiZbik

17 kwietnia 2023, 16:51

@OwOcomedy: A SLD?

Avatar OwOcomedy

Edytowano - 17 kwietnia 2023, 17:11

a no tak, jak mogłem zapomnieć o polskim odmienniku Borysa Jelcyna

Avatar
DzikiZbik

17 kwietnia 2023, 17:22

@OwOcomedy: Nawet nie chodzi o Kwaśniewskiego, bo prezydent nie ma decydującego głosu w naszej polityce. Przecież pod koniec lat 90. były rządy Oleksego i Cimoszewicza. Później po czteroletniej przerwie rządził Miller i Belka. Oczywiście, nie była to ta sama lewica co obecnie, ale też czasy były trochę inne.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2023, 20:44

@OwOcomedy: prawica też nie rządziła jako taka

Avatar Kawento

18 kwietnia 2023, 22:00

@OwOcomedy: PZPR to też nie była lewica?

Avatar OwOcomedy

18 kwietnia 2023, 22:03

@Kawento: nwm dlaczego ale nie liczyłem PRL bo władza została nam narzucona

Avatar Murarzowa

17 kwietnia 2023, 15:41

Imo byle nie PiS czy konfa bo takie PO przynajmniej konstytucji przestrzegało

Avatar Tajwan

18 kwietnia 2023, 19:23

@Murarzowa: wy Polacy jesteście zabawni

"Zagłosuję na tą Partię, bo niby jest zła, ale przynajmniej nie aż tak bardzo jak ta druga Partia" XDDDDD

Avatar OwOcomedy

18 kwietnia 2023, 22:04

@Tajwan: a co mamy zrobić? Możemy w teorii zrobić własną partię ale wiemy jak to by się skończyło

Avatar Mangozjeawka

18 kwietnia 2023, 22:20

@Tajwan: jeśli masz lepszy pomysł to go przedstaw bo aktualnie możemy wybrać kto będzie nas r....ć trochę mniej

Avatar Tajwan

18 kwietnia 2023, 23:17

@Mangozjeawka: zróbcie to co większe związki zawodowe, czyli skonfederowane demokratyczne organizacje, realizujące interesy waszej grupy. Nie wiem jak u was to działa z solidarnością społeczną, ale zbierzcie się takie grupy i aktywnie nad nimi pracujcie, oraz zachecajcie do tego innych, a potem jak politycy zrobią coś co wam się nie podoba, to róbcie taką nagonkę, że albo się podda, albo popełni samobójstwo

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2023, 00:38

@Tajwan: ocho syndykalista szanuje

Avatar OwOcomedy

19 kwietnia 2023, 00:48

@Tajwan: baza

Avatar Murarzowa

19 kwietnia 2023, 09:59

@Murarzowa: podobają mi się strzałki w dół za powiedzenie, że z trojga złego lepiej tą stroną

Avatar Tajwan

18 kwietnia 2023, 19:23

F dla was

Avatar TrueStoryGuy

17 kwietnia 2023, 17:05

Wolny wybór, wybierasz kto przez następne 4 lata będzie Cię w dupę r....ć.

Avatar Aavikkoo

17 kwietnia 2023, 15:21

Co prawda nie jestem zwolennikiem zadnej partii ale przed 2016 byla deflacja i cheetosy tanialy

Avatar mont111

17 kwietnia 2023, 14:53

To chyba oczywiste, przecież od lat rządzą tylko 2 partie i nic się nie zmienia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Rel

Co za przypadek

Znak czasów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka