Liberałowie be like:
- zero podatków wolność
+ LHURRAAAAA
-Szkoła podstawowa czesne 500zł miesiąc
+Ej cze..
-wizyta w poradnii 750zł
+ Zwolnij
-pryncypałki 15 zł
+ Ale.one nie były refundowane i tak ale kur... ILE??
PO- prawie tak samo źli krętacze i złodzieje jak powyżej
Konfederacja- zlot nacjonalistów faszystów, konserwatystów i innych ONR'owców poza tym w głównej mierze eurosceptycy (to tylko część minusów z tym ugrupowaniem)
Lewica- mówiąc skrótowo zbyt lewicowa jak na mój światopogląd
Polska2050- partia trochę zbyt neutralna i centrystyczna, biorą za dużo ludzi z przeszłościami w różnych innych partiach zamiast brać jakieś nowe twarze. +Brakuje im silnej pozycji
PSL- partia dla rolników której dawno przestało zależeć na rolnikach. Przychylają się do rządzącej akurat partii dla swoich własnych korzyści.
@OwOcomedy: Nawet nie chodzi o Kwaśniewskiego, bo prezydent nie ma decydującego głosu w naszej polityce. Przecież pod koniec lat 90. były rządy Oleksego i Cimoszewicza. Później po czteroletniej przerwie rządził Miller i Belka. Oczywiście, nie była to ta sama lewica co obecnie, ale też czasy były trochę inne.
@Mangozjeawka: zróbcie to co większe związki zawodowe, czyli skonfederowane demokratyczne organizacje, realizujące interesy waszej grupy. Nie wiem jak u was to działa z solidarnością społeczną, ale zbierzcie się takie grupy i aktywnie nad nimi pracujcie, oraz zachecajcie do tego innych, a potem jak politycy zrobią coś co wam się nie podoba, to róbcie taką nagonkę, że albo się podda, albo popełni samobójstwo
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2023, 11:38
Liberałowie be like:
- zero podatków wolność
+ LHURRAAAAA
-Szkoła podstawowa czesne 500zł miesiąc
+Ej cze..
-wizyta w poradnii 750zł
+ Zwolnij
-pryncypałki 15 zł
+ Ale.one nie były refundowane i tak ale kur... ILE??
Odpisz
24 sierpnia 2023, 23:05
@Kaczkodon: jakbyśmy teraz za to już nie płacili w podatkach xD
Odpisz
22 kwietnia 2023, 05:14
Kompresją tego jpga przeraża
Odpisz
20 kwietnia 2023, 09:19
Ja czekający na dobrych polityków, którzy naprawią finanse państwa i relacje międzynarodowe:
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2023, 15:37
Ale w sumie serio nie wiadomo na kogo głosować.
PiS- (wiadome powody)
PO- prawie tak samo źli krętacze i złodzieje jak powyżej
Konfederacja- zlot nacjonalistów faszystów, konserwatystów i innych ONR'owców poza tym w głównej mierze eurosceptycy (to tylko część minusów z tym ugrupowaniem)
Lewica- mówiąc skrótowo zbyt lewicowa jak na mój światopogląd
Polska2050- partia trochę zbyt neutralna i centrystyczna, biorą za dużo ludzi z przeszłościami w różnych innych partiach zamiast brać jakieś nowe twarze. +Brakuje im silnej pozycji
PSL- partia dla rolników której dawno przestało zależeć na rolnikach. Przychylają się do rządzącej akurat partii dla swoich własnych korzyści.
Słowem każdy wybór jest ...jowy
Odpisz
19 kwietnia 2023, 10:24
zagłosuję na miłośników zmian i lgbt i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi. rzycie to gra moi drodzy
Odpisz
18 kwietnia 2023, 23:56
Liberal be like
Odpisz
17 kwietnia 2023, 15:07
Jak twoja lewica to PO, a prawica to PiS to się nie dziwię
Odpisz
17 kwietnia 2023, 15:19
@OwOcomedy: w Polsce nawet lewica nie rządziła jako taka
Odpisz
17 kwietnia 2023, 16:51
@OwOcomedy: A SLD?
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2023, 17:11
a no tak, jak mogłem zapomnieć o polskim odmienniku Borysa Jelcyna
Odpisz
17 kwietnia 2023, 17:22
@OwOcomedy: Nawet nie chodzi o Kwaśniewskiego, bo prezydent nie ma decydującego głosu w naszej polityce. Przecież pod koniec lat 90. były rządy Oleksego i Cimoszewicza. Później po czteroletniej przerwie rządził Miller i Belka. Oczywiście, nie była to ta sama lewica co obecnie, ale też czasy były trochę inne.
Odpisz
18 kwietnia 2023, 20:44
@OwOcomedy: prawica też nie rządziła jako taka
Odpisz
18 kwietnia 2023, 22:00
@OwOcomedy: PZPR to też nie była lewica?
Odpisz
18 kwietnia 2023, 22:03
@Kawento: nwm dlaczego ale nie liczyłem PRL bo władza została nam narzucona
Odpisz
17 kwietnia 2023, 15:41
Imo byle nie PiS czy konfa bo takie PO przynajmniej konstytucji przestrzegało
Odpisz
18 kwietnia 2023, 19:23
@Murarzowa: wy Polacy jesteście zabawni
"Zagłosuję na tą Partię, bo niby jest zła, ale przynajmniej nie aż tak bardzo jak ta druga Partia" XDDDDD
Odpisz
18 kwietnia 2023, 22:04
@Tajwan: a co mamy zrobić? Możemy w teorii zrobić własną partię ale wiemy jak to by się skończyło
Odpisz
18 kwietnia 2023, 22:20
@Tajwan: jeśli masz lepszy pomysł to go przedstaw bo aktualnie możemy wybrać kto będzie nas r....ć trochę mniej
Odpisz
18 kwietnia 2023, 23:17
@Mangozjeawka: zróbcie to co większe związki zawodowe, czyli skonfederowane demokratyczne organizacje, realizujące interesy waszej grupy. Nie wiem jak u was to działa z solidarnością społeczną, ale zbierzcie się takie grupy i aktywnie nad nimi pracujcie, oraz zachecajcie do tego innych, a potem jak politycy zrobią coś co wam się nie podoba, to róbcie taką nagonkę, że albo się podda, albo popełni samobójstwo
Odpisz
19 kwietnia 2023, 00:38
@Tajwan: ocho syndykalista szanuje
Odpisz
19 kwietnia 2023, 00:48
@Tajwan: baza
Odpisz
19 kwietnia 2023, 09:59
@Murarzowa: podobają mi się strzałki w dół za powiedzenie, że z trojga złego lepiej tą stroną
Odpisz
18 kwietnia 2023, 19:23
F dla was
Odpisz
17 kwietnia 2023, 17:05
Wolny wybór, wybierasz kto przez następne 4 lata będzie Cię w dupę r....ć.
Odpisz
17 kwietnia 2023, 15:21
Co prawda nie jestem zwolennikiem zadnej partii ale przed 2016 byla deflacja i cheetosy tanialy
Odpisz
17 kwietnia 2023, 14:53
To chyba oczywiste, przecież od lat rządzą tylko 2 partie i nic się nie zmienia
Odpisz