Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kawento

19 kwietnia, 18:00

Nie wiem, jaka to była dokładnie taśma, ale trzymała się bardzo dobrze czujników ciśnienia na kadłubie Boeinga 757 należącego do linii Aeropéru. Chyba nawet silne uderzenie w powierzchnię oceanu jej nie zerwało.

Avatar Dark_Dante

19 kwietnia, 14:36

Kto pracował w kurierce, ten wie, że taśma pakowa klei się tylko sama do siebie, i w paczce spełnia raczej rolę sznurka z dawnych czasów, niż faktycznie tej taśmy.

Avatar Schabowy_nie_mielony

19 kwietnia, 11:44

Nie tam, mi już od kilku dni trzyma wyłączy do usztywniania regulatora dźwięku na kablu w słuchawkach

Avatar Toxxyczny

18 kwietnia, 15:45

To chyba logiczne, gdy taśma klejąca zostaje przyklejona do innej powierzchni, to tylko część powierzchni kleju styka się z powierzchnią, a reszta kleju zostaje wchłonięta przez porowate lub nierównomierne powierzchnie, ponadto, gdy taśma klejąca jest przyklejona do innej powierzchni, może występować oddziaływanie chemiczne między klejem a powierzchnią, co może zmniejszyć skuteczność kleju. A gdy taśma klejąca zostaje przyklejona do samej siebie, powierzchnia kleju na taśmie styka się bezpośrednio z inną powierzchnią kleju, co tworzy bardzo mocne i trwałe połączenie

Avatar Toxxyczny

18 kwietnia, 15:54

@Toxxyczny: Przepraszam za zastosowanie błędu stylistycznego zwanego powtórzeniem, ale nie bardzo znam synonim który miałby w tym przypadku w 100% to samo znaczenie a było to istotne w celu zachowania poprawności całego stwierdzenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ból mózgu

Przynajmniej są szczerzy

Ciekawe gdzie mieszkają moje klony

Kolejny dzień jeb... po polskiej reprezentacji

Można się było tego spodziewać

Jak to zdjąć?!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka