Wygląda jak reklama zakładu pogrzebowego A.S Bytom
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Przyszłość jest piękna
Fajnie że odpowiedzieli
Miło z ich strony, śliczne są
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2023, 12:18
Do not be afraid little friend
Odpisz
21 kwietnia 2023, 10:51
Odpisz
19 kwietnia 2023, 16:24
Ja: zastanawiam się jak sformułować komentarz, żeby nikt nie poczuł się urażony i nie zrobił sobie krzywdy.
Tymczasem zakłady pogrzebowe:
Odpisz
18 kwietnia 2023, 19:30
Czy to w ogóle legalne ?
Odpisz
18 kwietnia 2023, 19:31
@Darwidx: A jak inaczej mają się reklamować przynajmniej mają poczucie humoru a to się liczy
Odpisz
18 kwietnia 2023, 19:52
@Darwidx: Nie. Wchodzenie na tory w metrze nie jest legalne. Chyba, że masz uprawnienia.
Odpisz