Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

21 kwietnia 2023, 10:30

Wtf był w Polsce

Avatar SeimeiChan

21 kwietnia 2023, 17:22

@HansFrank: jakis cud

Avatar PanPiernik

19 kwietnia 2023, 19:17

5 na 7 kontynentów zaliczone to chyba nie jest zła statystyka

Avatar Darwidx

19 kwietnia 2023, 20:53

@PanPiernik: 5?
Europa; Azja; Australia i Oceania; Ameryka północna=4

Avatar PanPiernik

19 kwietnia 2023, 20:58

@Darwidx: założyłem że dolna część Chile też jest na czerwono
Widzę że chyba nie

Avatar HansFrank

21 kwietnia 2023, 10:31

@PanPiernik: Jest na czarno bo tam mieszka Zbigniew

Avatar Murarzowa

19 kwietnia 2023, 19:32

No właśnie
To przecież ziemska trasa

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2023, 15:11

@Murarzowa: nie bo musi przejechać przez wodę

Avatar Murarzowa

20 kwietnia 2023, 16:27

ale pod wodą jest ziemia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2023, 16:28

@Murarzowa: no fakt, może jechać po dnie

Avatar Murarzowa

20 kwietnia 2023, 16:32

ale tak czy siak musiałby jeszcze na Marsa i coś żeby była światowa

Avatar Tajdeus

20 kwietnia 2023, 16:04

Okrąża ziemię, więc się liczy.

Avatar Kargon

20 kwietnia 2023, 15:17

jak polska jest to juz osiągniecie

Avatar Smuteczek

20 kwietnia 2023, 14:24

Afrykę trzeba otoczyć murem i zalać wodą

Avatar Sworddow

20 kwietnia 2023, 14:12

Jeszcze ewentualnie Brazylia.

Avatar Crln_7

20 kwietnia 2023, 14:08

Bo tam to jest cywilizacja

Avatar VincyI

19 kwietnia 2023, 22:31

Nikt k...a nie przyjdzie na jego koncert w Erytrei, Burkinie Faso czy Brunei

Avatar Talerz

19 kwietnia 2023, 20:33

No w Afryce raczej mają bardzo mało fanów, nie opłaca się po prostu

Avatar Jesiotr

Edytowano - 19 kwietnia 2023, 20:15

Po co niby miałby jechać do Rosji skoro tam większość ludzi dalej żyje w XIX wieku i nie słyszeli nawet o muzyce

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Jesiotr

20 kwietnia 2023, 19:02

@MeenziPL: a poza tym zapomniałem dodać /s, mój błąd, przeraszam

Avatar MineDan

20 kwietnia 2023, 19:27

@Jesiotr: rusizm, if You will

Avatar Polak148

19 kwietnia 2023, 19:59

POLSKA GUROM

Avatar Kobiety_nieistnieja

19 kwietnia 2023, 19:22

Ej ej chłopaki
Kiedy następny koncert Kaczmarskiego, bo yba już dawno nie było, nie?

Avatar piotrkacz

19 kwietnia 2023, 19:48

@Kobiety_nieistnieja: nwm, ale słyszałem, że ma być przyziemna atmosfera, więc nie planuję na ów koncert iść

Avatar Boberek00

19 kwietnia 2023, 19:20

Fake
Polskę też zwykle olewają

Avatar Ignisus

19 kwietnia 2023, 19:17

Mem jest nieprawdziwy
Zaznaczyłeś Polskę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bezimienny97
Dodane przez: Bezimienny97

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka