Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GwiazdaPoludniowa

22 kwietnia 2023, 10:29

Niedawno miałam wyrywanego zęba. Podwójna dawka i zero bólu.
Niestety żadne znieczulenie nie zamaskuje uczucia napierania, które z pewnością było gorsze od bólu.

Avatar Dark_Dante

21 kwietnia 2023, 22:20

Te ich znieczulenia są beznadziejne - pół dnia nie czuć własnej gęby, cały czas jesteś wykrzywiony i ślina ci leci na bark, ale za to czujesz cały ból podczas roboty.

Avatar kiwi999999

20 kwietnia 2023, 14:00

Heh, u mnie zawsze podwójną dawke musieli dawać abym czegoś nie czuł.

Avatar Oliwier256

20 kwietnia 2023, 18:06

@kiwi999999: u mnie właśnie dali

Avatar CupOfWater

20 kwietnia 2023, 13:41

Dlatego ja zawsze bez znieczulenia leciałem

Avatar ArthurMorgan

20 kwietnia 2023, 13:42

@CupOfWater: Co z ciebie za niehumanitarny dentysta?

Avatar CupOfWater

20 kwietnia 2023, 13:43

@ArthurMorgan: pokrzyczą pokrzyczą i będzie spokój

Avatar mont111

20 kwietnia 2023, 13:44

@CupOfWater: wystarczy przypiąć do krzesła

Avatar ArthurMorgan

20 kwietnia 2023, 13:44

@CupOfWater: W sumie...
Na NFZ to nie można się spodziewać cudów.

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2023, 13:47

@ArthurMorgan: Ja zawsze byłem poj...nym dzieckiem i nigdy nie brałem znieczulenia i zawsze go odmawiałem oraz uwielbiałem chodzić do dentysty

Avatar mont111

20 kwietnia 2023, 13:48

@Dyzer: masochista

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2023, 13:50

@mont111: Nie powiedziałbym poprostu nie bolało mnie zbytnio i nie czułem większej potrzeby w jego stosowaniu

Avatar ArthurMorgan

20 kwietnia 2023, 13:52

@Dyzer:
In nomine patris et filii et spiritus sancti

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2023, 13:54

@ArthurMorgan: Naiwny Arturze nie wypędzisz demona ze mnie tak latwo

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2023, 13:37

Pamiętam dziwne uczucie

Avatar Kolo_killer

20 kwietnia 2023, 13:45

@Dyzer: a raczej jego brak

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2023, 13:46

@Kolo_killer: No fakt poza tym dziwnie mi się jadło bez tego zęba przez jakiś czas

Avatar Darwidx

20 kwietnia 2023, 13:54

@Dyzer: Przeszedł mnie dreszcz i moja twarz wyglądała jak na obrazku, połowa miał naturalny zarumienione kolor, a druga połowa była praktycznie biała.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2023, 13:42

nie jest to przyjemne jak się znieczula ząb

Avatar Dyzer

20 kwietnia 2023, 13:48

Czy nie przyjemne to zależy od osoby dla mnie było to poprostu dziwne uczucie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Hobby dla faceta

Dzieci koleżanek twojej mamy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tęskniliście za upałami?

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka