Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
I po kłopocie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2023, 04:46
gorzej jeśli w ramach żartu nasra do jednego słoika
Odpisz
22 kwietnia 2023, 05:03
a tobie tylko jedno w głowie...
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2023, 05:08
@Krzno_Mjedujeda: to nie ja piję siki jakby to była ambrozja i nie zajadam się fekaliami jak ciastem
pozdrawiam cię miki
i co tu robisz o 5 rano?
Odpisz
22 kwietnia 2023, 05:21
ja też nie
dzięki za pozdrowienia!!! :D ja też pozdrawiam, buziaczki ;*
to co zwykle imo, patrze se czy coś ciekawego jest w poczekalni i komentarze piszę
Odpisz
22 kwietnia 2023, 05:22
@Krzno_Mjedujeda: uzależnienie
Odpisz
22 kwietnia 2023, 05:24
Skąd taki wniosek trollu mały?
Zajrzę se raz, lub kilka razy, na jakiś czas, głównie jestem zajęty czym innym. Normą dla mnie jest chodzenie spać nad ranem i nie ma to nic wspólnego z jeja.
Odpisz
22 kwietnia 2023, 05:25
@Krzno_Mjedujeda: aha to tak
już myślałam że wstałeś niedawno a ty po prostu nie spałeś w nocy
Odpisz