Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
No to posłuchane
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2024, 21:30
czyli dehumanizujesz grabarzy?
Odpisz
25 kwietnia 2023, 17:18
trzeba zrobić tak jak że spóźnionymi imprezami
"hej, nie płacz, zrobimy ci pogrzeb teraz dobrze? zaproszę wszystkich znajomych, będzie fajnie!"
Odpisz
25 kwietnia 2023, 18:05
@Mangozjeawka: pomogelę ci by "przyjaciele" mogli ją też zobaczyć
Odpisz
25 kwietnia 2023, 15:34
Nie ma co się bać. Wystarczy wytłumaczyć dziewczynce, że skoro żyje, to oczywiste, że nikt nie przyszedł na jej pogrzeb. Pora na CSa
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2023, 14:58
Ja gdybym był płaczącą dziewczynką (nikt nie przyjdzie na mój pogrzeb, bo elita rządząca (sataniści) zabroni takowy urządzić)
Odpisz