Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shiroyasha

4 maja 2023, 07:43

U mnie wszystko tak rośnie

Avatar Murarzowa

27 kwietnia 2023, 08:27

Mój kaktus żyje już od 30 lat i ma się dobrze

Pół metra już ma uwu

Avatar Lintu

27 kwietnia 2023, 09:03

@Murarzowa: Pokażesz? :O

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2023, 14:47

@Murarzowa: skąd wiesz że ma 30 lat?

Avatar Lintu

27 kwietnia 2023, 14:48

dostała go na pierwsze urodziny

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2023, 14:50

@Lintu: Murarzowa ma 30 lat? Zawsze mi się wydawało że koło 20 :D

Avatar Murarzowa

27 kwietnia 2023, 15:03

tata jak był w 8 klasie podstawówki to zabrał sobie kulkę i wyrósł z tej kulki kaktus

Avatar Murarzowa

Edytowano - 27 kwietnia 2023, 15:06

@Murarzowa: jednak nawet więcej niż 30 lat

41 lat ma

A i kulki to chodzi o to

Mniejsze od kciuka

Avatar Murarzowa

27 kwietnia 2023, 15:07

Avatar Murarzowa

27 kwietnia 2023, 15:12

@Murarzowa: albo
Mniej

Ch.. wie nie umiem liczyć

Avatar Lintu

27 kwietnia 2023, 15:42

@Murarzowa: ale kaktusior, ja nie mogę :O

Avatar Lolien1

27 kwietnia 2023, 16:05

@Murarzowa: Mam bardzo podobnego, ale tylko 30 latek. Jeszcze młody szczylek XD

Avatar Lolien1

27 kwietnia 2023, 16:09

@Murarzowa: A to on i jego dzieciątka

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2023, 17:02

@Murarzowa: Ale bydle xD

Avatar Kawento

3 maja 2023, 20:00

@Murarzowa: Fiu, fiu, ale bydle. Takim sprzętem można zabić.

Avatar Dino9999

1 maja 2023, 22:20

Ziemniak i cebula nie potrzebują światła ani wody ponieważ są tylko składem na składniki odrzywcze dla rośliny. To tak jakby ludzie zawsze mieli ze sobą lodówki w razie gdyby zgłodnieli.

Avatar Sebv2

27 kwietnia 2023, 07:36

Kiedyś wyszedłem na strych, patrzę a tam tuja która zamknięta w zadupiu bez światła, wody przez 7 lat dalej była zielona. Wyciągnęliśmy ją na taras i obiecałem jej że zadośćuczynie jej ten strych i posadzę ja w jakimś ładnym miejscu. Kiedyś pojechałem na kilka dni i tuje zostawiłem na słońcu, wracam a ona całą spalona, za każdym razem jak i tym myślę to mi smutno

Avatar Xelven

27 kwietnia 2023, 07:58

@Sebv2: to trochę logiczne, że roślina która zajebiście sobie radziła w mroku może mieć problem na słońcu :/

Avatar Lord_Endless

27 kwietnia 2023, 14:33

@Sebv2: Przez 7 lat roślina zdążyła już dawno się przyzwyczaić do takich warunków i porządnie wyrosnąć. Należy pamiętać, że są rośliny cieniolubne i światłolubne.
A to dlaczego twoja tuja była taka spalona to nie wina słońca tylko przyczyna może leżeć w:
- niewłaściwy posadzeniu,
- błędach w pielęgnacji,
- czynnikach chorobotwórczych.
Więc posadzenie jej w inne miejsce okazało się dla niej zabójcze.

Avatar zajenty

27 kwietnia 2023, 14:19

Skubane rosną nawet bez ziemi

Avatar PanPiernik

27 kwietnia 2023, 08:13

*ziemniak

Avatar Potezny_Czlek

27 kwietnia 2023, 06:24

Ta moc!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka