Co to, jakiś konwent Asteriksa i Obeliksa?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2023, 14:05
Pie....ę dzisiaj miałem występ klasowy na 3 maja i cieszę się że nigdy więcej tak nie będzie. Prawda? PRAWDA?
Odpisz
27 kwietnia 2023, 19:20
Ja z ziomkiem na najgłupszy apel w porządnych garniturach szliśmy, na palarni to jak biznesmeni xD
Odpisz
27 kwietnia 2023, 18:44
O ch*j jutro chyba ma być apel a mnie dziś nie było w szkole i nie wiem. <3 osobie która to akurat dziś przepuściła i mi przypomniała
Odpisz
27 kwietnia 2023, 13:41
Poproszę szablon.
Odpisz
27 kwietnia 2023, 18:16
@Leszy:
Odpisz
27 kwietnia 2023, 09:16
Tbh zawsze chyba przychodziłem normalnie jak trzeba było na galowo.
Co prawda w większości przypadków nauczyciele zakazywali mi się pokazywać na oczy dyrekcji, ale tak to nie było problemów.
Odpisz
27 kwietnia 2023, 09:29
Same, je**ć galowe stroje. Teraz to nawet mieszkam za granicą gdzie nawet system nauczania ma gdzieś te głupie stroje, ważne że ubrania są normalne
Odpisz