Nowe odkrycie akustycznego dziecka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Niezniszczalne
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2023, 07:59
Jako autysta nigdy nie rozumiałem po co ludziom kontakt wzrokowy i nigdy nikomu nie przeszkadzało jak mu w oczy nie patrzyłem...
...do czasu domu dziecka gdy pedagog mnie wręcz zmuszała do patrzenia w oczy i karcziła słownie gdy tego nie robiłem.
Odpisz
6 października 2025, 20:56
@krzysiulka10: lampienie się na usta lepsze niż jakieś oczy (oczy mnie bolą jak patrzę komuś w oczy mam s tym poważny problem jejaki pomóżcie)
Odpisz
10 lipca 2023, 08:02
Hipnoza! Aaa moja dynia
Odpisz
4 maja 2023, 20:49
Mam autyzm i to prawda
Odpisz
3 maja 2023, 20:34
Autyści akurat są based
Odpisz
4 maja 2023, 15:28
@Wspanialy_ia: dzięki ci :)
Odpisz
4 maja 2023, 12:38
Ja nie umiem patrzeć ludziom w oczy.
Odpisz
4 maja 2023, 12:53
@kajba: chodź, poćwiczymy
● , ●
Odpisz
4 maja 2023, 13:39
Odpisz
3 maja 2023, 19:21
Ja czasem patrzę ludziom w oczy, a czasem nie i nie zauważyłam żadnej różnicy
Nawet mi się wydaje, że jak nawiązuję kontakt wzrokowy to czują się niekomfortowo, ale nie jestem pewna
Odpisz
4 maja 2023, 12:38
@Talerz: Zaraz, ty jesteś kobietą?
Odpisz
4 maja 2023, 13:35
@kajba: tak
Odpisz
4 maja 2023, 13:36
@Talerz: A, chyba kiedyś o tym wiedziałem, ale to było dwa lata temu, a więc wybacz.
Odpisz
4 maja 2023, 13:25
Jak na kogoś spojrzysz i się przywitasz to od razu łatwiej kontakt załapać i fajna atmosfera się robi, chyba że trafisz na big ego, noc albo ból dupy
Odpisz
4 maja 2023, 13:26
@Sebv2: npc*
Odpisz
4 maja 2023, 11:33
Autysta 🤡🤡🤡
Odpisz
4 maja 2023, 12:56
@Schabowy_nie_mielony: miło mi, jestem Cassy
Odpisz
4 maja 2023, 20:51
@Schabowy_nie_mielony: Ten co żyje w '39
Odpisz
9 maja 2023, 09:18
@Schabowy_nie_mielony: dobra, po ch*J z tobą gadać skoro jesteś taki przyj*bany
Odpisz
4 maja 2023, 09:56
kontakt wzrokowy jest ważny. Nie mam niczego więcej do powiedzenia
Odpisz