Dlaczego to zawsze jest Volvo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Brawo za czujność!
Dwa różne spojrzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2023, 21:35
A co ona ma do volvo
Odpisz
3 maja 2023, 21:37
Właśnie porządna marka ach te kobiety
Odpisz
3 maja 2023, 21:38
@Dyzer: Nie dość że produkuje bezpieczne samochody to można mieć 5 cylindrów
Odpisz
3 maja 2023, 21:41
Nic tylko brać
Odpisz
3 maja 2023, 21:45
@Dyzer: Jedyna czego brakuje to napęd na tył w 850 i nowszych
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2023, 21:46
Kocham volvo całe życie jeżdżę volvo nie chcę niczym innym jeździć i pragnę aby ten karawan aka wagon wiózł mnie na mój własny pogrzeb.
Odpisz
3 maja 2023, 21:47
@bedziemagik: Jakim volvo?
Odpisz
4 maja 2023, 00:28
Volvo najlepsze autka <3
Odpisz
3 maja 2023, 21:27
Szanse są małe ale nie zerowe
Odpisz