Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kawento

6 maja 2023, 15:00

Gdyby to była ukraińska robota, to zamach pewnie byłby udany.

Avatar Schabowy_nie_mielony

4 maja 2023, 05:26

Ruskom i ukraińcom trzeba spuszczać wpie.... korekcyjny co 10 lat bo ich instynkty nie wytrzymają nieagresji

Avatar Alfa7

4 maja 2023, 10:17

@Schabowy_nie_mielony: Nazwy narodowości pisze się z dużej litery, to po pierwsze

A po drugie-korekcyjny wpie*dol
Zacznijmy od Ciebie

komentarz obrazkowy

Avatar Kocham_Korwinka

4 maja 2023, 18:05

@Alfa7: Ejej, zostaw tego prawego człowieka. Masz problem do niego że napisał ukraincy z małej litery? Napisał tak bo miał takie prawo a ty do niego przypiepszarz. I dlaczego tak bronisz tych dwóch zbrodniczych narodów? Dlaczego nienawidzisz własnego narodu(o ile jesteś Polakiem). Schabowy ma rację, a Ciebie to boli.

Avatar Ameron

4 maja 2023, 18:07

@Schabowy_nie_mielony:
A Niemców co 5 lat atomówką, tak dla zasady.

Avatar Kocham_Korwinka

4 maja 2023, 18:18

@Ameron: Ale taką nie za dużą, że nam się nie oberwało.

Avatar AdeptusAstartes

Edytowano - 4 maja 2023, 18:20

@Ameron: A dla Polski trzeba zorganizować rozbiory.

Avatar patryko1234

4 maja 2023, 20:01

@Alfa7: j€€bać kacapów

Avatar Alfa7

4 maja 2023, 20:29

@Kocham_Korwinka: Bruh
Owszem czepiam się, ponieważ te słowa to czysta mowa nienawiści
I tak masz rację i Rosjanie i Ukraińcy mają w swojej historii parę zbrodni tak samo jak wszystkie narody świata-Polacy również

Czemu nie "profilaktycznie" bombardować wszystkich?

Avatar Wojolek10

Edytowano - 4 maja 2023, 20:29

@Kocham_Korwinka: Ale ty wiesz, że dosłownie nikt, kto organizował rzeź wołyńską już nie żyje i władze oraz obywatele Ukrainy nie mają z tym nic wspólnego? I nie próbuj pie....ić że to jest wina całego narodu, bo to się nazywa rasizm, a polscy żołnierze wyklęci też dokonywali zbrodni wojennych i mordowali całe wsie ukraińskie i białoruskie. A i przypomnij sobie akcję Wisła.

Avatar Kocham_Korwinka

4 maja 2023, 22:35

@Wojolek10: Akcje Wisła? Hehe, nie chce Ci psuć nastroju panie kolego, ale niestety przeprowadzili ją komuniści zależni od ZSRR. Oczywiście mogli podjąć tą decyzję samodzielnie, ale i tak deportacja a mord kobiet, dzieci i cywili troszkę się od siebie różnia. I jeszce jedną rzecz, która Ci zespsuje nastrój. Na ukrainie wciąż są banderowcy, są i byli od 2 WŚ i uwierz mi, większość z nich chciałaby powtórzyć wołyń. I tak Polacy robili akcje odwetowe(nie wiem czemu masz im to zazłe), bo co mieli nic nie robić? A po za tym nie takich możliwości napadania na cywili jak ukraińcy, bo nie kolaborowali z niemcami. Wróce do Akcji Wisła. Otóż. Pomijając fakt, że przez nią znikneło kilka wsiosem i ucierpieli niewinni łemkowie(m.in. wsród niewinnych nie liczę ukraińców) to nie miała tak naprawdę większych skutków negatywnych. I jako akcja odweto czy też może bardziej prewencyjna się nie sprawdziła. Tak więc uważam, że Akcja Wisła w ogólnym rozrachunku nie była niczym szcególnie złym(patrzę z Polskiej perspektywy, a nie jakiś tak ukraińców). Jednak masz swoje zdanie i nie mogę zabronić go mieć. Masz takie zdanie, a nie inne więc to uszanuje. Także pozdrawiam cieplutko i życze smacznej kawusi lub herbatki.

Avatar Alfa7

5 maja 2023, 00:06

@Kocham_Korwinka: Zbrodnia to zbrodnia

A Twoja próba usprawiedliwienia tego jest obrzydliwa

Z takim podejściem jesteś taki sam jak współcześni banderowcy

Avatar Kocham_Korwinka

5 maja 2023, 13:04

@Alfa7: Hehe, może i usprawiedliwiam i co? Zabronisz mi mieć własne poglądy? Bo co? Czemu nikt się nie czepia współczesnych banderowców, a każdy się czepia Polskich narodowców? Czemu ludzie tak gardzą własnm narodem?

Avatar Grewest

Edytowano - 5 maja 2023, 14:11

@Kocham_Korwinka: Rozbraja mnie to że narzekasz na to że "ktoś się przypierza", a potem bronisz prawa do własnych poglądów xD

Ps. "Czemu każdy czepia się narodowców?"

Nikt w tym wątku tego jeszcze nie zrobił.

Avatar Kocham_Korwinka

5 maja 2023, 16:43

@Grewest: Może i nie, ale kto mi zabroni?

Avatar Wojolek10

24 maja 2023, 19:52

@Kocham_Korwinka: Po pierwsze, nikt ci nie zabrania, tylko przedstawia swoje zdanie. Po drugie, ludzie się czepiają banderowców, a przynajmniej czepiali się ich kilka lat temu. Teraz mamy większe problemy.

Avatar Kocham_Korwinka

24 maja 2023, 20:54

@Wojolek10: He, większe problemy? Wiesz każdy ma inne poglądy czyż nie? To, że dla kogoś ważne jest wyjście nowego ajfona nie znaczy, że innych to obchodzi. A jakie są te ważniejsze sprawy? Czy poniesienie przez banderowców( ukraińców) odpowiedzialności za zbrodnie nie jest ważne?

Avatar Wojolek10

24 maja 2023, 21:53

@Kocham_Korwinka: Zgadzam się, banderowcy powinni zostać ukarani. A większym problemem jest na przykład to, żeby granicą polsko-rosyjska nie wydłużyła się o kilkaset kilometrów.

Avatar Kocham_Korwinka

25 maja 2023, 13:36

@Wojolek10: To może być mały problem.

Avatar Wojolek10

4 maja 2023, 20:35

*9 lat temu*
Dziennikarz: Czy ci żołnierze w Donbasie to rosyjska armia?
Putin: Nie, to nie my. Takie mundury i kałasznikowy to można sobie kupić w każdym sklepie wojskowym.

Okazuje się, że to była rosyjska armia.

*teraz*
Dziennikarz: Czy ten atak na Kreml to wy?
Minister obrony Ukrainy: Nie, to nie my. Takie drony to można sobie kupić w każdym sklepie wojskowym.

...

Avatar patryko1234

4 maja 2023, 20:00

Kilkadziesiąt tysięcy zabitych obywateli Ukrainy przez kacapów a jak chcesz zaj...ć jakiegoś paralityka z autyzmem na kremlu to już problem mają

Avatar Wojolek10

Edytowano - 4 maja 2023, 20:30

@patryko1234: Wiesz co to autyzm w ogóle?
A zresztą Putin nie mieszka na Kremlu, tylko w swoich rezydencjach pod Moskwą i Petersburgiem, więc w nocy tym bardziej go nie było.

Avatar Crln_7

4 maja 2023, 18:58

Jak na moje to te oba państwa mogą, a wręcz powinny się wzajemnie wytłuc i papa

Avatar Alfa7

Edytowano - 4 maja 2023, 00:38

To trochę jakby gwa*ciciel oskarżył swoją ofiarę o naruszenie nietykalności cielesnej, bo kopneła go między nogi

Avatar Kobiety_nieistnieja

4 maja 2023, 02:23

@Alfa7: przekroczenie obrony osobistej.
I caaak k...a piątka w zawiasach w tej samej celi

Avatar Ameron

4 maja 2023, 18:06

@Kobiety_nieistnieja:
>W zawiasach
>W tej samej celi
O czym Ty mówisz?

Avatar Kobiety_nieistnieja

4 maja 2023, 18:10

@Ameron: Była druga w nocy.
Czort wie o czym

Avatar Darwidx

4 maja 2023, 00:20

Uwielbiam memy z tym szablonem, przywodzą na myśl lepsze czasy.

Avatar
Gooddude

4 maja 2023, 00:12

Ten mem świetnie dałoby się przedstawić tymi babami ryczącymi na kota

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie idź!

To by wystarczyło

Jeszcze jak

A, okej

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka