Przeważnie Asia albo Patrycja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 maja 2023, 22:39
Ale serio od pewnego czasu się nad czymś zastanawiam, bo widzę bardzo różne i sprzeczne rzeczy w memach. Pozwólcie, że ujmę to tak: Najpierw: Om NiE żAdNa DziEfCzYnA mNiE niE cHcE OnE sOm TaKie gŁuPie bO FacEt PoniŻej 180 iM SiE niE pOdObA, a potem: HA HA HA JAKA NISKA/JAKA GRUBA DZIEWCZYNA, JAK ONA W OGÓLE ŚMIE SIĘ JAKOŚ ZACHOWYWAĆ SKORO JEST NISKA... Czy czegoś tu nie rozumiem, czy to są po prostu dwie różne grupy facetów, czy faktycznie coś tu nie gra?
Odpisz
7 maja 2023, 10:36
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Ludzie to skomplikowane stworzenia. Część przypadków to inne osoby, a pozostałe to hipokryci
Odpisz
6 maja 2023, 17:00
Odpisz
6 maja 2023, 15:51
W moim przypadku przeważnie Gabrysia i Karolina
Odpisz
6 maja 2023, 13:25
Rel
Odpisz
6 maja 2023, 12:32
Odpisz
6 maja 2023, 12:21
albo Emilka
Odpisz
5 maja 2023, 17:37
znam pewnego "karzełka" z łopa...
a wiecie co? nieważne
Odpisz
5 maja 2023, 17:39
JA NIE JESTEM KARZEŁKIEM I NIE JESTEM AGRESYWNA
Odpisz
5 maja 2023, 17:39
n-nie bij
Odpisz
5 maja 2023, 17:42
Będę 🙄
Odpisz
5 maja 2023, 17:43
to dawida bij zamiast mnie
ja jestem delikatna
Odpisz
5 maja 2023, 18:10
Dlatego bijesz Oliwiera?
Odpisz
5 maja 2023, 18:11
@zx2001: nie biję! >_<
Odpisz
5 maja 2023, 18:14
Wmawiaj sobie.
I ciekawe jak ktoś kto bije ludzi łopatą od tak nie jest agresywny 🙄
Odpisz
5 maja 2023, 19:47
Ja nie bije ludzi od tak
Odpisz
5 maja 2023, 19:50
możesz dać mi klapsa jeśli aż tak bardzo chcesz kogoś uderzyć
Odpisz
5 maja 2023, 19:50
Ale jesteś moją siostrą 🤨🤨🤨🤨
Odpisz
5 maja 2023, 19:51
dlatego ci pozwalam
Odpisz
5 maja 2023, 19:51
Ale jednak bijesz za drobne przewinienia 🙄
Odpisz
5 maja 2023, 19:53
...
W sumie to fakt
Odpisz
5 maja 2023, 19:53
...
I Ty niby nie jesteś agresywna... karzełku.
Odpisz
5 maja 2023, 19:55
ODEZWAŁ SIĘ KARZEŁ
Odpisz
5 maja 2023, 19:56
NIE JESTEM KARŁEM.
Odpisz
5 maja 2023, 19:59
Masz mniej niż 180 cm wzrostu 🙄🙄🙄
Odpisz
5 maja 2023, 19:59
dawid
jak coś mówisz do aishli weź chociaż drabinę
Odpisz
5 maja 2023, 20:00
No właśnie
Odpisz
5 maja 2023, 20:01
Brakuje mi tylko 6 cm, już nie rób takiej sensacji.
Odpisz
5 maja 2023, 20:04
No właśnie aż 6 cm do 180
Odpisz
5 maja 2023, 20:05
Tylko 6.
Przypominam też, że to Ciebie nazwali karłem, na mnie mówili co najwyżej "ten niski" 🙄
Odpisz
5 maja 2023, 20:06
niska kobieta jest słodka
niski facet...
też jest słodki
Odpisz
5 maja 2023, 20:07
No ale na kobietę to mój wzrost jest idealny.
Nawet trochę za wysoki
Odpisz
5 maja 2023, 20:07
Ale nie zmienia to faktu, że i tak Cię tak nazwali, a mnie nie.
Odpisz
5 maja 2023, 20:08
Poly Ty masz Oliego 🤨🤨🤨
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2023, 20:08
który jest ojcem dawida 🙄
poza tym to nie było w tym sensie
kto oglądał ten wie
Odpisz
5 maja 2023, 20:11
A co ma do tego jak mnie nazwali, jak wszedzie gdzie nie pójdę (oprócz mojej rodziny) to robię za tą wysoką
Odpisz
5 maja 2023, 20:12
A, czyli Cię nie zrozumiałam.
F
Odpisz
5 maja 2023, 20:13
A masz na to dowody?
Odpisz
5 maja 2023, 20:16
A ty masz na to dowody że nie jesteś niski?
Odpisz
5 maja 2023, 20:18
Eee... :<
Odpisz
5 maja 2023, 17:41
Wszystkie Asie i Patrycje jakie znałem to były potulne baranki
w zasadzie to właśnie wszystkie wysokie dziewczyny które znałem były tymi groźniejszymi...Pozdrawiam cię Sandra i tą dziurę w suficie którą zrobiłaś piłką od siatkówki
Odpisz