Gdyby otwierałyby się na zewnątrz, to mogłoby mi się udać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nwm co ze mną nie tak
Azjatycki mistrz
To musiało być męczące
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2023, 10:00
spróbuj otworzyć te drzwi
Odpisz
6 maja 2023, 15:00
@Toxxyczny: Widzisz tamten napis? Wyczują, że nie ma sytuacji awaryjnej, więc nie nie dadzą się otworzyć.
Odpisz
7 maja 2023, 17:10
@Toxxyczny: Nie ma problemu, już idę
Odpisz
7 maja 2023, 17:36
@Toxxyczny: Co dalej?
Odpisz
7 maja 2023, 21:18
@Mikas1092: Skacz.
Odpisz
6 maja 2023, 09:57
Na zewnątrz przecież się otwierają
Odpisz
6 maja 2023, 15:00
Jak sądzę, po zamknięciu klinują się na tamtych wypustkach, resztę roboty robi różnica ciśnień.
Odpisz
6 maja 2023, 12:33
Próbowałeś włączyć i wyłączyć?
Odpisz
6 maja 2023, 10:47
Włóż do ryżu.
Odpisz
6 maja 2023, 10:24
Spróbuj stłuc okno
Odpisz
6 maja 2023, 09:57
Podważ łomem.
Odpisz