Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2018, 20:00
chyba się połamał, ale raczej przeżył
Odpisz
13 grudnia 2015, 22:32
ała pewnie bark wybity albo złamany
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:58
to miało być śmieszne. Sam ćwiczę parkoura i wiem jak takie coś boli, ale za wasted dam 5 xD
Odpisz
14 czerwca 2014, 14:48
No i doczekałem się w końcu kolejnego "wasted" ;D
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:08
I ten dźwięk w głowie.
Odpisz
13 czerwca 2014, 23:40
@PanPierozek: jaki dźwięk c:?
Odpisz
14 czerwca 2014, 05:46
grałeś kiedyś w gta 5 albo oglądałeś? Bo przy śmierci jest taki dźwięk oglądnij sobie.
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:23
@PanPierozek: spoko ;) dzięki
Odpisz
13 czerwca 2014, 19:40
ALE urwał !! Ale to było dobre :P Tylko szkoda że wasted :(
Odpisz
13 czerwca 2014, 17:16
Myślę że tutaj "Wasted" pasuje ponieważ w gta 5 większość graczy ginie przez upadek z wysokości
Odpisz
13 czerwca 2014, 14:03
zbyt kościsty na wasted. upadł tak kościsto jakoś. w gta zawsze upada z taką flakowatowatą gracją, i to właśnie lubie w grand theft auto iv i v.
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:24
Hej, tytuł powtórzony po dwóch obrazkach.
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:55
@Omeg12: Też zauważyłem.
Odpisz
9 czerwca 2014, 18:23
To musiało boleć >.<
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:39
Coś ty, łaskotało.
Odpisz